چاپ جعبه رنگ مو

چرا چاپ جعبه رنگ مو اهمیت دارد؟

در میان محصولات آرایشی و بهداشتی، رنگ مو یکی از پرفروش‌ترین محصولات محسوب می‌شود؛ بنابراین چاپ جعبه رنگ مو در میان رقبا اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. زمانی‌که وارد فروشگاه لوازم آرایشی یا بهداشتی می‌شوید، ممکن است تعداد بی‌شماری از برندها را ببینید که رنگ مو هم از این قاعده مستثنی نیست. همین تنوع در محصولات باعث سردرگمی مشتریان می‌شود و برخی مواقع افراد در مواجهه با این حجم از برند، وسواس بیشتری به خرج می‌دهند و در واقع کار برای آن‌ها سخت‌تر هم می‌شود. در چنین شرایطی تکلیف برندهای معتبر که مشخص است و مشتریان خاص خود را دارد.
برای سایر برندها با رنج قیمتی متوسط چیزی که می‌تواند نظر مشتری را جلب کند پیش‌از هر چیز جعبه آن است. محصولی مانند رنگ مو هم به همین صورت است. در واقع اولین نگاه افراد به عکس جعبه رنگ مو است. به همین دلیل است که شما به‌عنوان صاحب برند یا کسب‌وکار در چاپ جعبه رنگ مو باید نهایت دقت را به خرج دهید تا مشتری را در خیلی عظیم برندهای آشنا و ناآشنا بتوانید به سوی خود جذب کنید.


ضرورت چاپ جعبه رنگ مو

گذر سن و تاثیر آن بر مو و چهره اجتناب‌ناپذیر است. بسیاری از افراد با استفاده از روش‌های مختلف سعی دارند تا ظاهر خود را به روزهای جوانی بازگردانند. یکی از عواملی که باعث بیشتر دیده‌شدن سن می‌شود، رنگ سفید مو است. رنگ مو به کمک این افراد می‌آید تا حس خوشایند جوانی را به افراد برگرداند. البته بسته‌به ژنتیک افراد، روند سفید‌شدن مو از سنین مختلفی آغاز می‌شود و صرفا هر که موی سفید دارد، پیر نخواهد بود. گاهی این روند از سنین جوانی شروع می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا افراد بیشتر از سن واقعی خود به‌نظر رسند. راه‌حل این مشکل، رنگ مو است. البته حس تنوع‌طلبی و رنگ و لعاب‌دادن به سر و صورت هم از دلایل استفاده زیاد از رنگ مو در خانم‌ها و تا حدی در آقایان هم هست.
درحقیقت رنگ مو فقط برای پوشاندن سفیدی مو نیست، بلکه با استفاده از رنگ مو در رنگ‌ها و تناژهای مختلف، افراد می‌توانند ظاهری متفاوت داشته باشند و بسته‌به سلیقه خود رنگ موهای مختلفی را انتخاب کنند. از آن‌جایی که رنگ مو محصولی با تقاضای بالا محسوب می‌شود، بسیاری از تولیدکنندگان در صنعت آرایشی و بهداشتی، به این محصول نگاه ویژه دارند. از همین رو است که چاپ جعبه رنگ مو ارزش آن را دارد که شما به شکل اختصاصی هزینه‌ای برای طراحی آن بپردازید
. ظاهر محصولات و شیوه بسته‌بندی آن‌ها موضوع مهمی در بازاریابی امروزه محسوب می‌شود که توجه زیادی به آن می‌شود؛ چراکه بسته‌بندی اولین چیزی است که افراد از محصول می‌بینند و تاثیر زیادی بر ذهنیت آن‌ها از محصول و کیفیت آن می‌گذارد. تولیدکنندگان برندهای رنگ مو می‌توانند از طراحی‌های ویژه و متریال باکیفیت برای بسته‌بندی محصولات خود استفاده کنند و از این طریق بر میزان فروش محصولات و رضایت مشتریان خود بیفزایند. برای عرضه مناسب رنگ مو، محافظت فیزیکی از کالا و همچنین محافظت در برابر تابش مستقیم نور خورشید، جعبه رنگ مو در ابعاد و طرح‌های مختلف تولید می‌شود.


متریال مورد استفاده برای چاپ جعبه رنگ مو

برای طراحی و چاپ جعبه رنگ مو از انواع مقوا در گراماژهای مختلف استفاده می‌شود. برای بسته‌بندی، محصولات سنگین‌تر بهتر است از مقواهای ضخیم استفاده شود تا بسته‌بندی استحکام لازم را داشته باشد. مقواهای مورد استفاده برای تولید جعبه رنگ مو شامل موارد زیر است:
1. مقوای ایندربرد
2. کاغذ کرافت
این دو متریالی که برای چاپ جعبه رنگ مو استفاده می‌شود، بهترین نوع از رنگ مو جعبه ای محسوب می‌شود. به عبارت دیگر اگر شما می‌خواهید برای کسب‌وکار خود در طراحی جعبه مو هزینه بیشتر یا کمتری را داشته باشید، از سایر جنس‌ مقواها می‌توانید استفاده کنید.
برخی اوقات بسیاری از شرکت‌ها طرح خاصی مدنظر دارند که به‌عنوان مثال صرفا روی کاغذ گلاسه خوب از آب درمی‌آید؛ بنابراین استفاده از آن برای شما مانعی نخواهد داشت. در مثالی دیگر شرکتی تمایل دارد جعبه رنگ مو فانتزی برای برند خود تولید کند، در این صورت باید کاغذی را انتخاب شود که تمایز رنگ‌ها در کاغذ بیشتر نمایان باشد. در هر صورت هر متریالی را که بخواهید، شبکه چاپ باکسر امکانات چاپ آن را دارد و می‌تواند در اختیار شما قرار دهد. وظیفه این مجموعه آن است که شما را در این راستا راهنمایی و مشاوره دهد؛ اما در نهایت آن‌چه در اولویت است نظر شما به‌عنوان مشتری خواهد بود .جعبه رنگ مو
چاپ بسته بندی رنگ مو
 رنگ مو
طراحی جعبه رنگ مو


انواع جعبه رنگ مو و ابعاد آن

جعبه رنگ مو با توجه به شیوه‌‌‌ی باز و بسته‌شدن و مقدار و ابعاد محصول در انواع و ابعاد مختلف تولید می‌شود. همچنین امکان طراحی رنگ مو به‌صورت سفارشی و دلخواه وجود دارد. برای تولید جعبه رنگ مو فانتزی و خاص می‌توان از خدمات تکمیلی چاپ مانند چاپ برجسته، طلاکوب و نقره‌کوب، یووی و انواع روکش‌ها مانند سلفون استفاده کرد. همیشه اعداد روی جعبه رنگ مو همیشه یکی از دغدغه‌های افراد که هر یک چه معنایی دارد. در نظر داشته باشید که رنگ مو به‌صورت سه عدد کنار یکدیگر با ممیز نوشته می‌شود ( به‌عنوان مثال: 8/34) اولین عدد قبل از ممیز نشان‌دهنده روشن یا تیرگی رنگ مو است. اولین عدد و دوم بعد از ممیز تناژ و سایه رنگ است، در واقع همان رنگی است که موهای شما در زیر نور آفتاب پدیدار می‌شود. با توجه به حجم هر تیوپ رنگ مو (۸۰ میل،۱۰۰ میل، ۱۲۰ میل و...) ابعاد جعبه آن هم متغیر خواهد بود.


نکات مهم در چاپ جعبه رنگ مو

افرادی که تصمیم دارند رنگ مو بخرند، سعی دارند با یک بررسی اجمالی و یک نگاه به بسته‌بندی محصول، اطلاعات مربوط به آن را به‌طور کامل ببینند. این موضوع در رنگ مو اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ چراکه مشتری باید از طریق جعبه رنگ مو، شماره رنگ، تناژ آن و نتیجه آن روی مو را به‌صورت تصویری ببیند. علاوه‌بر این ذکر اطلاعات دیگر مانند مواد تشکیل‌دهنده محصول، نام تولیدکننده، علامت استاندارد هم باید از مواردی باشد که در چاپ جعبه رنگ مو به‌کار می‌رود. استفاده از تصاویری متفاوت با روش‌های خلاقانه، جذاب در کنار استفاده از متریال باکیفیت از دیگر نکاتی است که رعایت آن‌ها برای داشتن جعبه رنگ مو حرفه‌ای ضروری به‌نظر می‌رسد
. نکته دیگری که لازم است در خصوص جعبه رنگ مو دقت شود و البته بیشتر برای افرادی که متقاضی خرید رنگ مو هستند این است که چاپ جعبه رنگ مو هرچقدر هم حرفه‌ای باشد، نمی‌تواند رنگ دقیق آن را روی جعبه برای شما به نمایش بگذارد؛ بنابراین صرف بررسی رنگ روی جعبه نباید رنگ آن را انتخاب کنید. باتوجه به تجربیات گذشته خود و شناختی که از جنس موی خود دارید، شماره رنگ موی خود را انتخاب کنید. این تفاوت‌ رنگ‌گیری مو در هر فردی وجود دارد و ربط چندانی به چاپ جعبه رنگ مو ندارد. ضمن این‌که شما در حین خرید باید به حروف لاتینی که بر جعبه حک شده است، اطلاع داشته باشید. به‌عنوان مثال حرف N به معنی طبیعی‌بودن، حرف B به معنای آبی،MB رنگ قهوه طبیعی،W رنگ گرم و... است. اگر اطلاعاتی درباره مخفف این حروف لاتین ندارید، می‌توانید از آرایشگر یا فروشنده اطلاعات لازم را کسب کنید. این بهترین روش است که پیش‌از انجام هرگونه رنگ‌کردن مو از تمام ویژگی‌های آن مطلع باشید تا درصورت تفاوت رنگ یا درنیامدن رنگ دلخواه شما، جعبه رنگ مو و سازندگان آن را مقصر ندانید.


چاپ جعبه رنگ مو در شبکه چاپ

رنگ مو یکی از کاربردی ترین محصولات آرایشی است که افراد با سلایق و سن‌های مختلف و به دلایل متفاوت از آن استفاده می‌کند. همان‌قدر که رنگ مو مهم به‌نظر می‌رسد، چاپ جعبه رنگ مو هم دارای اهمیت است؛ بنابراین توصیه می‌شود اگر قرار است هزینه‌ای را بابت چاپ جعبه بدهید، لازم است تا از بازدهی آن هم اطمینان حاصل کنید که در فروش شما تاثیر مستقیم داشته باشد.
چاپ جعبه رنگ مو یا چاپ جعبه از هر نوع محصول آرایشی و بهداشتی، در طرح‌ها و ابعاد مختلف مطابق با سلیقه و نیاز شما، در شبکه چاپ باکسر با استفاده از روش‌های چاپ افست و دیجیتال قابل انجام است. این مجموعه با بیش‌از 50 سال فعالیت در صنعت چاپ و ارائه انواع خدمات در این حوزه، انواع سفارشات شما را در بهترین کیفیت، در کوتاه‌ترین زمان و با قیمت مناسب آماده می‌کند. کارشناسان شبکه چاپ باکسر باافتخار پاسخ‌گوی سوالات و سفارشات شما در این زمینه هستند.