چاپ جعبه پیراهن

هرآنچه باید از چاپ جعبه پیراهن مردانه بدانید

این روزها چاپ جعبه پیراهن مردانه (shirt-box) به اندازه خود پیراهن حائز اهمیت است. برای اهمیت بسته‌بندی پیراهن باید به گستردگی استفاده از آن توجه کرد. پاسخ به سوال که چه کسی پیراهن نمی‌پوشد؟ کافی است تا شما را از اهمیت موضوع آگاه کند. پیراهن‌ها جز اصلی لباس‌های غیررسمی است و حتی در برخی از محیط‌های کاری معمولی امروزی هم رایج است. این روزها پوشیدن پیراهن مختص آقایان به تنهایی نیست و مخاطبان زیادی از جمله پسران و دختران را هم در هر سنی دارد. چاپ جعبه پیراهن هزینه چندانی را برای تولیدکننده ندارد ولی قطعا تاثیر آن در فروش بسیار مهم خواهد بود.


پیراهن؛ محصولی پرکاربرد در تمام موقعیت‌ها

بیشتر افراد در کمد لباس پیراهن در رنگ‌های مختلف دارند. پیراهن‌هایی برای فصول مختلف و مراسم‌ها و موقعیت‌های گوناگون که مورداستفاده افراد قرار می‌گیرد. برای مثال برای رفتن به محل کار، برای مراسم‌های عروسی، برای استفاده روزانه و ... تولیدکنندگان پوشاک پیراهن‌های مردانه را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف روانه بازار می‌کنند و با استفاده از جعبه پیراهن آن‌ها را برای عرضه در فروشگاه‌ها یا مغازه‌های پوشاک در معرض نمایش می‌گذارند.
اگر برای خرید پیراهن به فروشگاه مراجعه کرده باشید، حتما متوجه شده‌اید که بیشتر جذب کالاهایی‌ می‌شوید که ‌بسته‌بندی شکیلی داشته باشد. پیراهن‌هایی که داخل جعبه پیراهن قرار دارند، نسبت به پیراهن‌هایی که در ‌بسته‌بندی‌های نایلونی قرار گرفته‌اند، توجه بیشتری را جلب‌ می‌کنند؛ بنابراین برای جذب افراد و فروش بیشتر تولیدکنندگان و برندهای پوشاک از ‌بسته‌بندی‌های شیک و باکیفیت استفاده‌ کنید. همچنین پیراهن مردانه برای هدیه‌دادن گزینه مناسبی به‌نظر می‌رسند. ‌بسته‌بندی این کالا با جعبه پیراهن، ظاهری شکیل و شیک به پیراهن می‌دهد و آن را برای هدیه‌دادن مناسب‌ می‌کند.


چرا چاپ جعبه پیراهن ضروری هستند؟

یک برنامه بازاریابی و برندسازی خوب، از جمله نمایش لوگو و انتقال هویت برند به بهترین نحو، راز موفقیت هر برندی است که خود را از سایر رقبای خود متمایز ساخته است. فراموش نکنید، یکی از راه‌های بسیار موثر برای توسعه نام تجاری، چاپ جعبه پیراهن به‌صورت سفارشی است. در دنیای تجارت، اولین برداشت‌ها مهم‌ترین آن‌ها به حساب می‌آیند. اگر مشتریان شما با یک جعبه قهوه‌ای ساده یا یک پلاستیک ساده، به‌جای یک بسته بندی پیراهن مردانه سفارشی و شکیل، روبه‌رو شوند، شاید چیز زیادی از خرید خود به خاطر نیاورند.
مهم نیست که پیراهن‌های شما چقدر عالی به‌نظر می‌رسند، هیچ چیز جایگزین احساس بازکردن یک جعبه زیبا را نخواهد شد. از چاپ مستقیم تک رنگ تا راه‌حل‌های چاپ سفارشی چند رنگ، طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها برای متمایزکردن جعبه شما برای مشتریان و هر کس دیگری که به‌صورت اتفاقی جعبه را در حال حمل‌ونقل می‌بینند، وجود دارد. وسایل اضافی کوچک مانند آب نبات، دکمه‌ها، اسباب‌بازی‌ها و برچسب‌ها یا کارت پستال‌هایی که لوگوی شما روی آن‌ها وجود دارد هم راه‌های عالی برای افزایش جلب توجه مشتریان محسوب می‌شود.تولید جعبه مردانه مقوایی
چاپ جعبه  پیراهن
جعبه پیراهن مردانه
جعبه پیراهن


برای چاپ جعبه پیراهن از چه متریالی استفاده‌ می‌شود؟

این روز‌ها استفاده از جعبه‌هایی که از انواع مقوا تولید شده‌اند، برای کالاهای مختلف بسیار رایج است. متریال‌های مختلف، از لحاظ ضخامت، مقاومت، کیفیت چاپ، شکل ظاهری و رنگ با هم متفاوت هستند. در چاپخانه‌ها انواع جعبه با استفاده از مقواهای کرافت، ایندربرد، پشت طوسی، کارتن و ... تولید‌ می‌شود. بسته‌به نوع محصول و وزن آن، متریال مناسب برای چاپ جعبه، متفاوت است. با پیشرفت صنعت چاپ دیگر محدودیتی برای تولید جعبه یا کارتن پیراهن مردانه وجود ندارد و این تولیدکننده است که تعیین می‌کند چه جنسی را می‌خواهد. از مرسوم‌ترین انواع متریال در چاپ جعبه پیراهن می‌توان به چاپ جعبه ایندبرد اشاره کرد. برخی تولیدکنندگان ترجیح می‌دهند، سفارش جعبه لباس را بر عهده خود مشتری بگذارند، در این صورت خواهد بود که قیمت جعبه پیراهن به‌صورت مجزا باید توسط خود مشتری پرداخت شود. اگرچه این روش در بازار امروز چندان توصیه نمی‌شود؛ اما دور از انتظار هم نیست. به‌طور معمول برای چاپ جعبه پیراهن از متریال‌های زیر در گراماژهای مختلف استفاده‌ می‌شود:
1. مقوای ایندربرد
2. مقوای پشت طوسی
3. کرافت
4. گلاسه


انواع جعبه پیراهن کدامند؟

چاپ جعبه تهران یا هر کجای دیگر در ایران برای محصولی همچون پیراهن مردانه در ابعاد 362 در 262 میلی‌متر تولید‌ می‌شود. اگر بخواهید جعبه حالت برجسته داشته باشد، علاوه‌بر طول و عرض لازم است تا ارتفاعی حدود 80 میلی‌متر و طول داخلی 352 میلی‌متر و عرض داخلی 252 میلی‌متر به آن افزوده شود. سفارش جعبه لباس در انواع مختلف به تفاوت در نحوه باز و بسته شدن و طراحی در جعبه پیراهن‌ هم می‌تواند مرتبط باشد و انتخاب آن با توجه به سلیقه‌ تولیدکننده متغیر خواهد بود. انواع چاپ جعبه پیراهن برای ‌بسته‌بندی شامل موارد زیر است:
1. جعبه تلسکوپی ( به‌صورت دو تکه مجزا از یکدیگر است که در آن از بالا باز می‌شود)
2. جعبه کشویی (جعبه همانند یک کشو از قسمت اصلی آن باز می‌شود)
3. جعبه کیبوردی (در آن از بالا باز می‌شود؛ اما به بدنه اصلی متصل است و دو قسمت از یکدیگر جدا نمی‌شوند)


مزایای چاپ جعبه پیراهن چیست؟

هدف از بسته‌بندی پیراهن فقط نگه‌داری محصولات نیست؛ بلکه به برندسازی محصولات و خاطره انگیزتر ساختن آن‌ها برای مشتریان کمک بسیاری می‌کند. وقتی صحبت از طراحی بسته‌بندی پیراهن می‌شود، هر برندی روش خاص خود را برای ارائه محصولات خود به مشتریان دارد. طیف گسترده‌ای از گزینه‌های سفارشی‌سازی موجود است که شرکت‌های بسته‌بندی ارائه می‌دهند. به‌عنوان مثال، چاپ، افزودن متن و گرافیک از جمله مواردی هستند که به برند کمک می‌کند تا اعتبار کلی خود را افزایش دهد و محصولات خود را به‌طور موثر به مشتریان بفروشد. اگر در حال تولید پیراهن هستید، زمان آن رسیده است که آن‌ها را با نام تجاری خود از طریق چاپ جعبه پیراهن بفروشید. اگر هنوز به این فکر می‌کنید که چرا بسته‌بندی پیراهن مهم است، مزایای آن را در ادامه بخوانید.
• برندسازی
برند شما چیزی است که به شما هویت منحصر‌به‌فردی می دهد و محصول شما را متمایز می کند. در دوران امروزی که رقابت زیادی در بازار وجود دارد، برندسازی تنها راهی است که می‌توانید بر رقبا تسلط پیدا کنید. هرچه بسته‌بندی شما بهتر به‌نظر برسد، برند شما در بازار جایگاه بهتری خواهد داشت. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید جعبه‌های خود را سفارشی کنید. داشتن درک بهتر از مشتریان به شما کمک می‌کند تا محصول خود را بهتر برندسازی و محصول مناسب را برای بسته‌بندی انتخاب کنید. اگر چاپ جعبه پیراهن خود را به درستی انجام داده باشید، برند شما را از بقیه رقبای بازار متمایز می کند.
• افزایش اعتبار
انجام تجارت در بازار، جایی که صدها گزینه جایگزین برای محصول شما به‌راحتی در دسترس است، حفظ اعتبار برند بسیار مهم است. اعتبار به شما کمک می‌کند مشتریان بیشتری را به دست آورید که خرید محصول شما را به دیگران ترجیح می دهند. بسته‌بندی محصولات شما هم در شکل‌دادن به اعتبار برند نقش دارد. به‌عنوان مثال، اگر مشتریان برای اولین بار محصولی را خریداری می‌کنند، بسته‌بندی تنها چیزی است که مشتری می‌تواند در مورد ارزش محصول شما از آن ایده بگیرد. اگر بسته‌بندی خوب به‌نظر می‌رسد، به این معنی است که برند شما معتبر است و سرمایه‌گذاری روی محصول شما بی‌خطر خواهد بود. مهم نیست که کیفیت پیراهن‌های شما چقدر خوب باشد، اگر بسته‌بندی خوب نباشد، مشتریان برند شما را غیراصیل یا جعلی از چیز دیگری می دانند.
• فروش بیشتر محصول
اگر محصول شما ظاهر خوبی دارد، قطعا فروش بیشتری نسبت به محصولات با ظاهر متوسط خواهد داشت. بسته‌بندی باید درجه اول باشد؛ چراکه کیفیت محصول شما شفاف نیست و فقط با ظاهر خارجی می‌توان آن را قضاوت کرد. کسی که برای بار اول خرید می‌کند، قطعا آن محصولی را خریداری می‌کند که بسته‌بندی بهتری داشته باشد.


یک جعبه پیراهن با کیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین چیزی که در جعبه پیراهن به چشم‌ می‌خورد، طراحی و رنگ‌هایی است که برای چاپ آن استفاده شده‌ است. آگاهی از تاثیر رنگ‌ها و نیاز مخاطب در انتخاب طرح‌های گرافیکی بسیار مهم است. پیراهن برای گروه‌های سنی مختلف و طبقات اجتماعی مختلف تولید‌ می‌شود؛ بنابراین ‌بسته‌بندی آن هم باید متناسب با گروه هدف باشد. به‌عنوان مثال در چاپ جعبه پیراهن برای نوجوانان باید از رنگ‌های شادتری نسبت به پیراهن‌های بزرگسالان استفاده کرد.
چاپ لوگو و برند تولیدکننده به‌صورت واضح باید روی جعبه پیراهن صورت گیرد. در این زمینه می‌توان از چاپ برجسته، طلاکوب و نقره کوب برای چاپ لوگو هم کمک گرفت. این کار موجب‌ می‌شود تا ‌بسته‌بندی دارای ظاهری شیک و خاص باشد؛ اما مهم‌تر از همه‌ این موارد کیفیت متریال جعبه پیراهن است. جعبه پیراهن خیلی نازک و فاقد استحکام لازم، تصویری منفی از برند تولیدکننده در ذهن مشتری ایجاد‌ می‌کند. بالعکس استفاده از جعبه باکیفیت، سبب بهبود تصویر برند و ثبت آن به‌عنوان برندی باکیفیت در ذهن افراد‌ خواهد شد.


چاپ جعبه پیراهن در شبکه چاپ باکسر

همان‌طور که بیان شد، سفارش جعبه لباس اهمیت بسیاری در بازاریابی و فروش محصول دارد و تولیدکنندگان با استفاده از ‌بسته‌بندی و جعبه‌های زیبا و خاص‌ می‌توانند از مزایای آن بهره ببرند. شبکه چاپ باکسر، جعبه پیراهن را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف با بهترین متریال تولید و چاپ‌ می‌کند. این مجموعه با بیش‌از 40 سال فعالیت در صنعت طراحی و چاپ انواع خدمات چاپی را در بهترین کیفیت و قیمت ارائه‌ می‌دهید. شما‌ می‌توانید برای اطلاع از انواع خدمات و قیمت‌ها و ثبت سفارش جهت خرید جعبه پیراهن مردانه با شبکه چاپ باکسر تماس بگیرید.