چاپ جعبه انگشتر

هر آنچه درباره اصول چاپ جعبه انگشتری باید بدانید

انتخاب جعبه انگشتری مناسب می‌تواند نقش بسیار مهمی در رونق بخشیدن به کسب‌و‌کار شما ایفا کند؛ چراکه باعث افزایش فروش محصول با درصد بالایی خواهد شد. انسان به‌طور ذاتی به زیبایی گرایش دارد که این عامل در جذب مخاطب و افزایش فروش تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. بسیاری از متخصصان حوزه بازاریابی معتقدند که برای یک محصول خوب باید بسته‌بندی و جعبه‌ای درخور انتخاب کرد؛ چراکه جعبه اولین برخورد و نقطه تماس مشتری با محصول مد نظر به‌شمار می‌رود. هنر چاپ جعبه جواهرات لاکچری یکی از پردرآمدترین مشاغل و هنرهاست که مخاطبان زیادی دارد و فروش بالایی را رقم می‌زند. طراحی جعبه انگشتری بایستی به‌گونه‌ای انجام شود، که علاوه‌بر جذب‌شدن مشتری به انگشتر، به زیبایی و طرح شکیل آن هم جذب شود. از طرفی طراحی جعبه باید بتواند گویای ارزش کالای شما هم باشد، یعنی جعبه‌ای که برای انگشتر درنظر گرفته می‌شود بایستی در خور و شایسته جواهرآلات باشد. از آن‌جایی که مشتری هزینه زیادی را صرف خرید انگشتر می‌کند، ازاین‌رو شایسته نیست تا آن را در یک جعبه معمولی و ساده قرار داد. در این مقاله با اصول و اهمیت چاپ جعبه انگشتری و جعبه طلا مقوایی بیشتر آشنا می‌شوید.


چرا استفاده از جعبه جواهر لازم است؟

شما به‌عنوان فروشنده جواهر، وقتی که جعبه‌ای زیبا برای انگشتر طراحی می‌کنید، با قراردادن آن در جعبه زیبایی و ارزش محصول را چند برابر خواهید کرد. قراردادن انگشتر درون یک جعبه شیک، انتخابی ایده‌آل جهت هدیه‌دادن آن به دیگران به‌شمار می‌آید و گویای ارزش‌بخشی به گیرنده هدیه است. فرقی ندارد که به‌عنوان یک فروشنده با جعبه انگشتر سر‌و‌کار داشته باشید یا تولید‌کننده آن محسوب شوید، آن‌چه مهم است طراحی زیبا و اصولی آن جهت جذب بیشتر مخاطب است. انتخاب یک جعبه حرفه‌ای و استاندارد که طبق اصول طراحی و ساخته شده است، اهمیت زیادی دارد.
مواد به‌کاررفته، شکل و رنگ‌های قابل استفاده در طراحی جعبه به افزایش مخاطبان آن و در نهایت فروش بیشترش کمک می‌کند. بسیاری از تولیدکنندگان با فروش عمده جعبه جواهرات مقوایی که در ظاهری زیبا طراحی شده‌اند سعی در بالا‌بردن ارزش کاری خود و همین‌طور ایجاد احساس رضایت در مخاطب دارند. چاپ جعبه انگشتری لازمه کار هر طلا و جواهر‌فروش است تا علاوه‌بر ایجاد نظم به زیباتر دیده‌شدن کار وی کمک کند. اگر جعبه جواهر به‌خوبی طراحی شود، از ایجاد آسیب و هرگونه خط‌و‌خش بر انگشتر جلوگیری خواهد کرد و مانند محفظه‌ای حرفه‌ای برای آن عمل می‌کند.


معیارهای انتخاب یک جعبه جواهر استاندارد چیست؟

استفاده از ایده‌های خلاقانه و خاص به ساخت و چاپ جعبه انگشتری زیبا کمک زیادی خواهد کرد. یکی از اولین نکات و اصول که در طراحی این‌گونه جعبه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، شکل نگینی آن است. تولیدکننده این جعبه‌ها با فروش عمده جعبه مقوایی یا حتی چوبی که از ایده‌ها و اصول اولیه بهره گرفته‌اند، بازار نسبتا خوبی برای خرید جعبه جواهرات خود شکل می‌دهند. از جمله اصول و معیارهای مهم دیگر در طراحی این جعبه‌ها می‌توان به وزن، کیفیت، اندازه و جنس مواد به‌کاررفته در آن اشاره کرد که به استحکام و ماندگاری محصول برای مدت‌های زیاد کمک می‌کند بسیاری از مردم علاوه‌بر طلا و جواهری که در جعبه قرار می‌گیرد، دوست دارند تا جعبه را هم نزد خود نگه دارند؛ بنابراین طراحی زیبا و اصولی آن کمک می‌کند تا به بهترین نحو محصول را به دست مخاطب رساند.جعبه انگشتری مقوایی
چاپ جعبه انگشتر
طلا و جواهر
چاپ جعبه انگشتری


متریال مورد استفاده در چاپ جعبه انگشتری

طراحی و چاپ جعبه انگشتر همانند بسیاری از حرفه‌ها یک کار فنی به‌حساب می‌آید، و در کنار استفاده از تجربه و مهارت کافی مستلزم به‌کارگیری مواد اولیه مرغوب و با‌کیفیت است. افراد با خرید انگشتر یا هر زیورآلات دیگری تمایل دارند جعبه‌ای هم برای نگه‌داری آن داشته باشند تا سال‌های سال بتوانند از آن استفاده کنند. به‌کارگیری متریال مرغوب نقش به‌سزایی را در ایجاد یک ظاهر جذاب ایفا می‌کند. جعبه‌هایی که از مواد با کیفیت ساخته می‌شوند، در مقایسه با جعبه‌هایی با‌ کیفیت پایین‌تر از نظر ظاهری، کاملا قابل تشخیص هستند. از جمله موادی که بیشترین استفاده را در ساخت جعبه‌های انگشتر دارند می‌توان به محصولات زیر اشاره کرد:
1- هارد باکس
2- مقوای ایندربرد
3- مقوای گلاسه
4- جعبه‌های لمینتی
5- چرم
6- چوب
انواع مقواهای ذکرشده از استحکام خوب و قابل توجهی برخوردارند. قیمت جعبه جواهرات مقوایی بسته به نوع مقوای به‌کاررفته در آن و حفظ استانداردهای لازم این متریال تعیین می‌شود. در بسیاری از موارد دیده‌ شده است که در ساخت محیط داخلی جعبه از انواع پارچه مخمل، ساتن و حتی در موارد نادری پارچه‌های ابریشمی مرغوب استفاده می‌شود که موجب بالارفتن فروش عمده جعبه طلا خواهد شد. استفاده از متریال‌هایی که در بالا به آنها اشاره شد سبب حفظ کیفیت و کمیت محصول مد نظر خواهد شد و درصورت حفظ ظاهر و جذابیت آن تا 70درصد در انتخاب انگشتر به‌وسیله مشتری موثر خواهد بود.


اصولی که باید در تعیین سایز جعبه انگشتری در نظر گرفت

بسته‌بندی و جعبه‌ای که برای انگشتر در نظر گرفته می‌شود برای اینکه از جذابیت بالایی برخوردار باشد باید بتواند مشتری را به سمت‌و‌سوی خرید کالا سوق دهد. معمولا چاپ جعبه انگشتری در شکل‌های خلاقانه مربعی، دایره‌ای، مکعبی و ... صورت می‌گیرد که علاوه بر بیشترکردن فروش عمده جعبه جواهرات مقوایی برای مخاطبان به‌ویژه خانم‌ها جذابیت بیشتری دارد. تنوع جعبه‌ها در سایز و اندازه‌های مختلف سبب ایجاد حق انتخاب بیشتر برای مشتری شده است تا بر‌اساس سلیقه خود هر کدام از آنها را انتخاب کنند. اگر دارای یک مرکز بزرگ و شناخته شده فروش زیور‌آلات هستید، به شما توصیه می‌کنیم تا حتما در طراحی جعبه‌های مورد استفاده‌تان دقت زیادی به‌خرج دهید. وقتی انگشتر مد نظر را در جعبه ای استاندارد که با سایز انگشتر مناسب است قرار می‌دهید، احساس خوشایندی در مشتری خود شکل خواهید داد که در جذب او بسیار موثر است.


نکات مهم در حفظ ایمنی جعبه انگشتری

ارزشمندبودن جواهرات موضوعی بدیهی و قابل توجه است که نگهداری و حفظ درست آن‌ و همین‌طور فروش عمده جعبه مقوایی را می‌طلبد. رعایت اصول درست نگهداری مانند قفل‌گذاری استاندارد در چاپ جعبه انگشتری بسیار مهم است. به‌کارگیری مکانیسم‌های قفل‌گذاری استاندارد که در خرید جعبه جواهرات تاثیرگذار است، علاوه‌بر پایین‌آوردن ریسک گم‌شدن انگشتر از خطرهایی مانند خورده‌شدن توسط کودک یا حتی حیوانات خانگی جلوگیری خواهد کرد. بهتر است در طراحی جعبه جواهرات لاکچری از زیپ یا بندهای محکم استفاده کرد. قرار دادن این جعبه‌ها در مکان‌های غیر قابل دسترسی در خانه از الزامات مورد نظر برای حفظ جعبه محسوب می‌شود.


ویژگی و خصوصیات جعبه انگشتری

بایستی موادی برای ساخت جعبه انگشتری به‌کار گرفته شود که ارزش واقعی جواهر‌آلاتی مانند انگشتر را به‌خوبی به رخ هر بیننده‌ای بکشاند و به فروش عمده جعبه طلا کمک کند. در‌واقع متریالی برای این امر مناسب هستند که ظاهری سخت و محکم به جعبه ببخشند و آن را از حالت یک جعبه معمولی و ساده خارج کنند. از طرفی دیگر، جعبه انگشتری باید از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشد تا سال‌های زیادی بتواند به‌عنوان یک جعبه محافظ و نگهداری‌کننده انگشتر تاب بیاورد. رعایت این اصول به افزایش قیمت جعبه جواهرات مقوایی کمک می‌کند. از دیگر ویژگی‌های یک جعبه انگشتر خوب، قیمت عادلانه آن است. خرید جعبه جواهرات در‌صورتی‌که چاپ و طراحی جعبه درست انجام شود، به نفع فروشنده خواهد بود و به فروش بهتر جعبه جواهرات لاکچری کمک خواهد کرد. این شرایط باید به‌گونه‌ای باشد که تولید‌کننده را مجبور به افزایش قیمت محصول کند و هزینه بیشتری را بابت خرید انگشتر بپردازد.


طراحی و چاپ جعبه انگشتری در شبکه چاپ باکسر

شبکه چاپ باکسر با به‌کارگرفتن دانش فنی لازم و با استفاده از دستگاه‌های چاپ به‌روز توانسته جعبه‌هایی مشتری‌پسند با کیفیت بالا تولید کند. از ویژگی‌های بارز این مجموعه قیمت مناسب چاپ بسته‌بندی محصولات است که هم برای تولید‌کننده و هم برای مشتری مقرون به‌صرفه خواهد بود و دلیل آن هم حذف واسطه‌ها در هنگام فروش است. شبکه چاپ باکسر یکی از برندهای چاپ معتبر در کشور است که از بهترین جنس و مرکب در ساخت و چاپ جعبه‌ انگشتری بهره می‌برد تا با تولید محصولات با‌کیفیت بتواند رضایت مشتریان خود را به بهترین شکل جلب کند. تولید جعبه‌های استاندارد توسط این مجموعه حرفه‌ای به فروش عمده جعبه جواهرات مقوایی کمک می‌کند. پس اگر خواهان این هستید که برای کالای با ارزش خود جعبه‌هایی شیک و مشتری‌پسند طراحی کنید، پیشنهاد ما به شما سپردن سفارشات خود به این مجموعه است تا با چاپ افست و سرعت کافی ضمن حفظ کیفیت در کنار قیمتی منصفانه جعبه‌های مد نظر شما را به دست‌تان برساند.