چاپ جعبه کیسه زباله

چاپ جعبه کیسه زباله یا فریز یا فویل آلومینیوم

محصولات یکبار مصرف همچون فویل آلومینیوم، کیسه زباله و کیسه‌ فریزر از وسایل پراستفاده در خانه و محل کار هستند. انواع مختلفی کیسه پلاستیکی در طرح‌، رنگ و ابعاد مختلفی تولید می‌شود. یکی از پرکاربردترین کیسه‌های پلاستیکی، کیسه زباله است. کیسه زباله در ضخامت‌های مختلفی ساخته شده و از ضخیم‌ترین نوع آن برای دفع زباله‌های صنعتی استفاده می‌شود. مواد به کار رفته در کیسه زباله آن‌قدر محکم است که هنگام جمع‌آوری در برابر فشرده‌سازی مقاومت می‌کند. محصولاتی مانند کیسه زباله، کیسه فریزر و فویل آلومینیوم که کاربرد مشخصی دارند و در مقادیر انبوه تولید می‌شوند از نظر کیفی یک سری استانداردهای خاص را رعایت می‌کنند. مشتری معمولا از یک برند خاص کیسه زباله را تهیه نمی‌کند. چون از نظر ظاهری تفاوت چندانی بین جعبه‌های کیسه زباله برندهای مختلف مشاهده نمی‌کند. اما مشخص است که مصرف‌کننده همیشه از یک ایده جدید و منحصربه‌فرد استقبال می‌کند. نقاط قوت و مزایای محصول نسبت به سایر برندها باید از روی پرچسب و تصاویر گرافیکی جعبه تشخیص داده شوند. در یک کلام مشتری به دنبال بسته‌بندی است که در نگاه اول جذاب، کاربردی و راحت باشد. سوال مهم این است که چگونه می‌توان با طراحی بسته‌بندی و جعبه کیسه زباله و کیسه فریزر و جعبه فویل آلومینیوم روی رفتار مشتری تاثیر گذاشت؟


اهمیت جعبه کیسه زباله، جعبه کیسه فریزر و فویل آلومینیوم در جذب مشتری

بسیاری از مصرف‌کنندگان قبل از خرید (به ویژه از یک برند جدید) محصول را از روی بسته‌بندی و اطلاعات روی جعبه قضاوت می‌کنند. بنابراین پرواضح است که چاپ جعبه یک استراتژی بازاریابی برای افزودن جذابیت به محصول به منظور جلب توجه مصرف‌کننده است. بسته‌بندی باکیفیت باعث تمایز یک برند از برند دیگر می‌شود. از آن‌جایی که بعد از شناخته شدن محصول به مصرف‌کننده، خریدار برند را با نام شرکت، آرم و رنگ‌بندی ویژه برند شما می‌شناسد باید پالت رنگ مناسب خود را پیدا کنید. فراموش نکنید که در صورت تغییر رنگ‌بندی محصول، خریدار ابتدا فکر می‌کند که با یک محصول جدید روبروست بنابراین ممکن است خرید را به تعویق بیندازد اما به معنای این نیست که دیگر از شما خرید نمی‌کند. زمانی که فروش را به صورت مستقیم و فردبه‌فرد انجام نمی‌دهید باید به جز ارائه اطلاعات ضروری، بازاریابی را نیز از روی بسته‌بندی انجام دهید. بر مزایای محصول تاکید کنید و کارایی و کیفیت آن را با ساخت یک جعبه محکم که پس از حمل‌ونقل، سالم روی قفسه فروشگاه قرار گرفته، اثبات کنید. کیسه زباله، کیسه فریزر یا فویل آلومینیوم در صورت جابه‌جایی نامناسب به راحتی صدمه می‌بینند. بنابراین چاپ یک جعبه بادوام اهمیتی دوچندان پیدا می‌کند. مشتری به دنبال جعبه‌ای است که بازکردن آن ساده باشد و تا حد امکان بتوان محصول را در همان بسته‌بندی نگه‌داری کرد.


متریال مورد استفاده در جعبه کیسه زباله، کیسه فریزر و جعبه فویل آلومینیوم

برای تهیه جعبه کیسه زباله در شبکه چاپ از انواع کاغذ استفاده می‌شود. مواد مورد استفاده در چاپخانه شبکه چاپ سازگار با محیط زیست، قابل بازیافت و مقرون‌به‌صرفه است. در ساخت جعبه کیسه فریزر و جعبه فویل آلومینیوم از مقوای ایندربرد بهداشتی، کرافت بهداشتی، مقوای بافت‌دار، پشت طوسی، گلاسه، پشت سفید، مقوای ایفلوت و لمینتی استفاده می‌شود. امروزه سیاست‌های بازارهای بین‌المللی در راستای حفاظت از محیط زیست است. بنابراین کاغذ انتخاب بسیار خوبی به عنوان متریال جعبه محصولات صادراتی است. گرماژ کاغذهای مورد استفاده در ساخت جعبه کیسه زباله در محدوده ۲۳۰ گرم، ۳۰۰ گرم، ۳۵۰ تا ۴۰۰ گرم است. تمامی متریال ساخت جعبه در مجموعه شبکه چاپ و بدون واسطه تولید می‌شوند برای همین هزینه سفارش بسته‌بندی بسیار ارزان است.
مواد مورد استفاده در چاپ جعبه کیسه زباله، کیسه فریزر و جعبه فویل آلومینیوم: ایندربرد ، گلاسهجعبه کیسه فریزر
چاپ بسته بندی کیسه فریزر
 جعبه فویل آلومینیوم
طراحی جعبه فویل آلومینیوم


ابعاد و سبک ساخت جعبه در شبکه چاپ

سبک و ابعاد جعبه‌ به نیاز مشتری، شکل و اندازه محصول بستگی دارد. محصولات یکبار مصرف مانند کیسه زباله، کیسه فریزر و فویل آلومینیومی بسیار در منزل کاربردی هستند. بنابراین می‌توان با اضافه کردن قابلیت نصب روی دیوار یا کشو، محصول را دسترس‌پذیرتر کرد. برای مشاهده شکل نهایی جعبه، شبکه چاپ امکان ساخت نمونه جعبه به صورت لیزری تخت یا نمونه اصلی چاپ را فراهم کرده است.
ابعاد جعبه محصولات یکبار مصرف در شبکه چاپ: 31 در 5 در 5
سبک ساخت جعبه محصولات یکبار مصرف در شبکه چاپ : سروته باز شو ، جعبه پرفراژ دار ، ته قفلی


انتخاب شبکه چاپ به عنوان برند مورد اطمینان چاپ کشور

یک بسته‌بندی خاص و خلاقانه توصیف‌کننده برند شماست. مجموعه شبکه چاپ با بیش از چهل سال سابقه، امروزه در زمینه تولید بسته‌بندی مناسب و ارسال به سراسر کشور مجری بیش از صد برند معتبر در ایران است. در تهیه جعبه کیسه زباله، کیسه فریزر و جعبه فویل آلومینیومی از کاغذ مرغوب و دستگاه چاپ افست پرسرعت استفاده می‌شود. در شبکه چاپ خدمات عمومی همچون سلفون مات یا براق و یووی موضعی یا سراسری و خدمات اختصاصی مانند برجسته‌سازی، طلاکوبی و نقره کوبی و طراحی رایگان ارائه می‌شود. برای موفقیت در بازار رقابتی امروز طراحی بسته‌بندی محصول یک برگ برنده است. برای مشاوره اختصاصی با کارشناسان شبکه چاپ و سفارش با ما تماس بگیرید.