چاپ جعبه قهوه

هر آنچه در خصوص چاپ جعبه قهوه مهم است بدانید

چاپ جعبه قهوه یکی از ملزوماتی است که می‌تواند از میان انواع مختلف قهوه، محتویات خود را به شما به‌عنوان مشتری بشناساند.‌ قهوه یک نوشیدنی شناخته شده در سرتاسر جهان است و برای بسیاری از افراد، همان چیزی است که آن‌ها را در طول روز با انرژی نگه می‌دارد. برای بسته‌بندی چنین محصول فوق‌العاده‌ای، بهتر است جعبه‌های قهوه جذاب اختصاصی ایجاد شود تا همچون محتویات آن بر مخاطب تاثیرگذار باشد. برای چاپ پاکت جعبه قهوه سفارشی و حرفه‌ای، شبکه چاپ باکسر درخدمت شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه خود راهنمایی می‌کند.


قهوه؛ دمنوش زندگی و آرامش

یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها قهوه و مشتقات آن است که در سراسر جهان متقاضیان خود را دارد. اگرچه طعم و غلظت و تلخی و شیرینی آن در اقصی نقاط دنیا متفاوت است؛ اما تفاوتی در اصل ماهیت قهوه نخواهد داشت. این نوشیدنی محبوب در انواع گوناگونی تولید می‌شود و روش‌های مختلفی هم برای سرو آن وجود دارد؛ چراکه در بیش‌از 70 کشور دنیا کشت‌ می‌شود. دانه‌های قهوه بعد از رسیدن، با توجه به عطر و طعم دلخواه با درجات مختلفی خشک و بو داده‌ می‌شود و سپس در جعبه‌ها و پاکت‌های گوناگون بسته‌بندی و برای عرضه در فروشگاه‌ها آماده می‌شود.
قهوه هم مانند تمام محصولات انواع مختلفی دارد که بعضی از آن‌ها مرغوب‌تر از سایرین است که در این میان مردم کشورهای فرانسه، آفریقا و ترکیه در این میان زبان‌زد هستند؛ اما علاوه‌بر مرغوبیت، نوع پاکت قهوه و بسته‌بندی آن، بر میزان فروش بسیار موثر است. توجه به استانداردهای موجود در بسته‌بندی و استفاده از پاکت قهوه با کیفیت بالا و استفاده از طراحی‌های خلاقانه، سبب متمایزشدن کالا در بین تعداد زیادی از قهوه‌های موجود در بازار می‌شود و توجه مخاطبان را به کالا جلب‌ می‌کند.
درنظر‌گرفتن جعبه و پاکت و هر آنچه که به موضوع بسته‌بندی محصول مربوط می‌شود، در میان بازاریابان به امری ضروری بدیل شده است، به‌طوری‌ که به تولیدکنندگان توصیه‌ اکید می‌شود که برای تثبیت موقعیت خود در بازار و ثبت هویت برند در ذهن مشتری، از بسته‌بندی‌های متناسب و با کیفیت استفاده کنند.


ضرورت چاپ جعبه قهوه

اعجاز قهوه در رفع خستگی برای هیچ کس تازگی ندارد. برای این نوع محصول پر مخاطب، بسته‌بندی هم باید چشم‌گیر باشد. به همین دلیل است که شرکت‌های قهوه‌سازی از بسته‌بندی منحصربه‌فرد قهوه استفاده می‌کنند که باعث می‌شود محصولات آن‌ها توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. این جعبه‌های بسته‌بندی نه‌تنها برای ارائه هستند، بلکه محتویات آن را ایمن و تازه نگه می‌دارند.
تازه نگه‌داشتن دانه‌های قهوه یا قهوه آسیاب شده از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر در بسته‌بندی این محصول دقت کافی به‌خرج داده نشود، قهوه عطر خود را از دست می‌دهد. برای جلوگیری از این عوامل از چاپ جعبه قهوه باید از متریالی استفاده شود که سازگار با مواد غذایی و بدون بو باشد. چنین بسته‌بندی خواهد بود که طعم و عطر قهوه را می‌تواند برای مدت طولانی حفظ کند.
بسته‌بندی‌های قدیمی قهوه ظروف شیشه‌ای بوده‌اند که باتوجه به استفاده نادرست در حمل‌ونقل یا هرگونه جابه‌جایی دیگر می‌تواند به‌راحتی بشکند. طراحی‌های جدید در حوزه چاپ جعبه قهوه سعی دارند تا بسته‌بندی محکم و بادوام را تولید کنند تا علاوه‌بر ماندگاری بالا مشتریان هم بتوانند آن‌ها را برای مدت طولانی در قفسه‌های آشپزخانه خود نگه‌داری کنند.جعبه قهوه
چاپ بسته بندی قهوه
 قهوه
طراحی جعبه قهوه


متریال مورد استفاده برای چاپ جعبه قهوه

طراحی هرچقدر هم قوی باشد، زمانی‌که از جنس مقوا یا کاغذ مناسبی استفاده نشود، نمی‌تواند تاثیر کافی را بر مشتری بگذارد. تولیدکنندگان قهوه برای چاپ پاکت قهوه‌ کاغذی می‌توانند از کاغذهای مختلفی در گراماژهای گوناگون، بسته‌به سلیقه و مقدار هزینه‌ای که در نظر دارند، استفاده کنند. متریال مورد استفاده در شبکه چاپ باکسر برای چاپ جعبه قهوه موارد زیر را شامل می‌شود:
1. جعبه مقوایی
2. جعبه لمینتی
3. کاغذ گلاسه
4. مقوای ایندربرد
5. کاغذ کرافت
بسته به جامعه هدفی که قرار است قهوه را مورد استفاده قرار دهند، متریال پاکت قهوه متفاوت خواهد بود. درخصوص قهوه، پودر کاکائو، کاپوچینو و مشتقات آن در نظر داشته باشید که هرچه کاغذ مقاوم‌تر باشد، عطر و بوی قهوه بیشتر باقی می‌ماند و محصول شما باکیفیت‌تر جلوه می‌کند.


انواع و ابعاد مختلف پاکت قهوه

قهوه‌های تولیدشده در گرم‌های مختلف در جعبه‌ها و پاکت‌ها و ابعاد گوناگون بسته‌بندی و برای فروش عرضه‌ می‌شوند. چاپ انواع پاکت قهوه در شبکه چاپ باکسر موارد زیر را می‌شود:
1. سه طرف دوخت
2. بغل کاست
3. ته کاست
4. جعبه کافی میکس فوری
5. جعبه کپسول اسپرسو
6. جعبه استند قهوه و کافی میکس
7. استند مقوایی
8. پاکت زیپ‌دار ایستاده
9. باکس پوچ سوپاپ‌دار
10. پاکت فلت باتم
11. پاکت کتالایز ایستاده
12. پاکت کرافت کاست‌دار
همچنین چاپ جعبه قهوه بسته به گرم و مقدار قهوه در ابعاد گوناگون انجام‌ می‌شود. اگرچه تا حد زیادی به وزن قهوه بستگی دارد؛ اما به‌طور معمول از ابعادهای زیر برای طراحی استفاده می‌شود:
• 14*10 سانتی‌متر
• 18*13 سانتی‌متر
• 14*19 سانتی‌متر
• 24*16 سانتی‌متر
• 20*24 سانتی‌متر
• 29*33 سانتی‌متر
همچنین‌ شما می‌توانید از انواع مختلف خدمات تکمیلی چاپ برای چاپ لوگو یا برند خود روی جعبه قهوه استفاده کنید که چاپ طلاکوب، نقره‌کوب، یووی و ... از جمله این موارد هستند. استفاده از این روش‌ها برای چاپ پاکت قهوه، به خاص‌شدن و شکیل‌تر‌شدن آن کمک‌ قابل توجهی می‌کند.


نکات مهم در طراحی و چاپ جعبه قهوه

طرفداران قهوه کاملا می‌دانند که بوی آن بیش‌از هر چیز دیگر حائز اهمیت است. تولیدکنندگان و پخش‌کنندگان قهوه این نکته را به‌خوبی می‌دانند که بوی قهوه است که افراد را به خود جلب می‌کند؛ بنابراین از این ویژگی باید استفاده کنند و در واقع به‌نوعی باید به آن دامن بزنند. نگه‌داری بوی قهوه و به تبع آن طعم آن، با یک بسته‌بندی باکیفیت و حرفه‌ای محقق می‌شود. یک بسته‌بندی خوب، باید کیفیت محصول را در ذهن مخاطب تداعی کند و یادآور کیفیت برند شما برای مشتریان باشد. بدین ترتیب باید از متریال با کیفیت استفاده شود و نوع بسته‌بندی باید به گونه‌ای باشد که حمل و استفاده از کالا را برای افراد آسان کند. علاوه‌بر این، استفاده از رنگ‌های سازمانی و طراحی مناسب، هویت برند شما را در بین افراد ثبت خواهد کرد و ابزاری مناسب برای بازاریابی‌های آتی شما محسوب خواهد شد.
در طراحی پاکت قهوه باید استانداردهای بهداشتی رعایت شود و فاقد مواد مضر و فاسدکننده باشد تا محصول هر چقدر هم در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها بماند، از کیفیت آن کاسته نشود. طراحی جعبه قهوه باید به‌گونه‌ای باشد که تمامی اطلاعات مربوط به قهوه روی بسته‌بندی حک شود. این اطلاعات نام تولیدکننده، آدرس کارخانه، نوع کالا، علامت استاندارد و ... را شامل می‌شود. از آن‌جایی که قهوه‌های مختلف در بازار موجود است که اکثر آن‌ها صادراتی هم هست، بهتر است تا شیوه دم‌کردن آن هم به‌صورت مختصر نوشته شود تا مخاطب طعم متفاوت قهوه‌ای را که خریداری کرده است، بهتر متوجه شود.


اهمیت سفارشی کردن چاپ جعبه قهوه

همان‌طور که می‌بینید، یک بسته‌بندی خوب قهوه دارای ویژگی‌های بسیاری است. برای به‌دست‌آوردن تمام این کیفیت‌ها در جعبه‌های خود، بهتر است بسته‌بندی سفارشی داشته باشید. بسته‌بندی سفارشی به شما این آزادی را می‌دهد که با بسیاری از طرح‌ها و شخصی‌سازی‌ها همراه شوید که به‌طور همزمان از محصول شما محافظت بیشتری هم می‌کند. این موارد شامل انتخاب مواد، سبک جعبه‌ها و ابعاد آن خواهد بود. بسته‌به طرح انتخابی خود، می‌توانید متریال مناسبی را انتخاب کنید که با طرح شما سازگار باشد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از مواد کرافت بسته‌بندی خود را تبدیل به جعبه دوستدار محیط‌زیست کنید.
گزینه‌های بسیاری برای سبک جعبه‌ها وجود دارد، از جمله اسلایدرها، جعبه‌های دو تکه و میلرها. با سفارش‌سازی جعبه قهوه شما می‌توانید هر سبکی را انتخاب کنید که با طراحی خود زیبا به نظر می‌رسد. علاوه‌بر این شما می‌توانید ابعادی را که متناسب با طرح و تعداد محصولات خود است، به دلخواه خود انتخاب کنید. امکانات تکمیلی چاپ بسته بندی قهوه سفارشی بخش‌هایی هستند که می‌توانید محصول خود را با آن جذاب‌تر و چشم‌نوازتر کنید، مانند دریافت طرح‌های رنگی مختلف، الگوها، و غیره که این پرداخت زیبا می‌تواند جزئیات چاپ را برجسته کند.


طراحی و چاپ جعبه قهوه در شبکه چاپ باکسر

شبکه چاپ باکسر طیف گسترده‌ای از گزینه‌های طراحی را برای شما دارد. این مجموعه تیم طراحی متخصصی دارد تا بهترین طرح‌ها را به شما ارائه دهد. علاوه‌بر این گرافیست‌ها و طراحان این مجموعه از خلاقیت شما استقبال می‌کنند. ترکیبی از گزینه‌های طراحی و سفارشی‌سازی، شبکه چاپ باکسر را به بهترین انتخاب برای فروش عمده جعبه‌های قهوه شما تبدیل می‌کند. سعی این مجموعه بر این است که تمام مشکلات بسته‌بندی شما را برطرف کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سفارش خود را ثبت کنید.
شبکه چاپ باکسر خدمات متنوعی را در حوزه طراحی و چاپ تبلیغاتی برای شرکت‌ها و یرندها در سراسر ایران عرضه کرده است. این مجموعه بیش‌از 40 سال تجربه را در این زمینه‌ یدک می‌کشد. شما‌ می‌توانید بسته‌به نیاز و سلیقه خود، از انواع مختلف چاپ و متریال برای تولید محصولات چاپی خود استفاده کنید. سفارشات شما در کوتاه‌ترین زمان، با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب آماده تحویل می‌شود. شما‌ می‌توانید برای ثبت سفارش چاپ پاکت قهوه و دیگر محصولات چاپی، استعلام قیمت و دریافت مشاوره با کارشناسان شبکه چاپ تماس بگیرید.جعبه قهوه
چاپ بسته بندی قهوه
 قهوه