چاپ جعبه شمع

چاپ جعبه شمع و عود، راهی برای جذب بیشتر مخاطب

چاپ جعبه شمع و عود همانند سایر محصولاتی که بسته‌بندی می‌شوند ارزش ویژه‌ای به عود و شمع می‌بخشد. از این‌رو امروزه شاهد گرایش هرچه بیشتر تولیدکنندگان به‌سمت قراردادن محصولات خود درون جعبه‌های شکیل و زیبا هستیم. شمع و عود از جمله محصولات پرطرفدار به‌حساب می‌آیند، به‌همین خاطر همیشه از بازار مصرف خوبی هم برخوردار هستند. با سوزاندن عود می‌توان انرژی‌های منفی را از فضای خانه دور کرد و نقش و کاربردهای متعدد شمع هم بر کسی پوشیده نیست. انتخاب جعبه مناسب و درخور آن‌ها امری ضروری به‌نظر می‌رسد که فروشندگان بایستی به آن توجه بیشتری کنند. اگر تولید‌کننده یا فروشنده این قبیل محصولات هستید، فراموش نکنید که ساخت جعبه شمع و عود کیفیت کسب‌و‌کار خود را نزد مخاطب چند برابر بالا خواهید برد. در این مقاله با اصول چاپ جعبه شمع و عود بیشتر آشنا خواهید شد.


اهمیت بسته‌بندی شمع و عود در عرضه آن‌ها

از منظر روانشناسی و جلوه بصری افراد به‌طور ذاتی مجذوب زیبایی‌ها می‌شوند؛ بنابراین می‌توان از این فرصت جهت بازاریابی و فروش محصولات خود حداکثر بهره را برد. معمولا انواع مدل جعبه شمع و عود مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر کدام مخاطبان خاص خود را دارند. استفاده از طراحی‌های خلاقانه، به‌کارگیری رنگ‌های خاص و ... می‌تواند توجه مشتری را به‌سمت و سوی خرید محصول جلب کند؛ پس اگر شما هم عرضه‌کننده شمع و عود هستید به‌جای این‌که آن‌ها را بدون بسته‌بندی به‌دست مشتری برسانید، می‌توانید با کمی هزینه‌کردن و استفاده از جعبه‌های زیبا و طرح‌های متنوع، فروش محصولات خود را چندین برابر کنید. شما می‌توانید برای شمع‌های خود از جعبه‌ای استفاده کنید که جنبه کادو و هدیه داشته باشد تا مشتری بتواند هدیه‌ای شایسته به دیگران بدهد. مثلا جعبه را طوری طراحی کنید که بتوانید چندین مدل شمع و عود را در آن قرار دهید و به‌صورت یک پک آن را به کسی که می‌خواهید تقدیم کنید.
چاپ جعبه شمع و عود علاوه‌بر جنبه زیبایی می‌تواند در نقش یک محافظ برای محصول ظاهر شود. شمع و عود از جمله محصولات حساسی هستند که به‌دلیل ماهیت مومی و شکننده خود ممکن است با کمترین ضربه دچار آسیب شوند؛ بنابراین انتخاب یک جعبه مناسب و مستحکم برای حمایت از آن‌ها می‌تواند گزینه مناسبی باشد. فرقی ندارد جعبه شمع وارمر باشد یا نه، این محصول زیبایی و نظم خاصی به کسب‌و‌کارتان خواهد داد و حتی به رونق بیشتر آن کمک می‌کند. بسته‌بندی این محصولات به جابه‌جایی راحت‌تر و قراردادن آن‌ها در انبار برای مدتی طولانی کمک زیادی خواهد کرد جعبه شمع از آلوده‌شدن این محصول و دست‌به‌دست‌ شدن زیاد آن جلوگیری خواهد کرد.


نکات مهم در چاپ جعبه شمع و عود

توجه به نکات مهم در چاپ جعبه این محصولات از ضروریات آن محسوب می‌شود و لازمه کسب‌و‌کار مدنظر است. از جمله نکاتی که در چاپ جعبه شمع و عود آماده باید به آن توجه داشت می‌توان موارد زیر را برشمرد:
• انتخاب مناسب‌ترین جعبه
استفاده از کارتنی مناسب که در عین استحکام زیبایی محصول را حفظ کند اهمیت زیادی در بسته‌بندی شمع و عود دارد. جعبه بادوام از ضربه‌خوردن به شمع و احتمال شکستن آن جلوگیری خواهد کرد؛ بنابراین از اهمیت به‌کاربردن یک جعبه مناسب و با دوام غافل نشوید.
• انتخاب کارتنی استاندارد
همان‌طور ‌که می‌دانید شمع و عود در انواع سایز و اشکال تولید می‌شوند؛ بنابراین بهتر است تا در انتخاب ابعاد آن دقت به‌خرج دهید. ابعاد کارتن و تناسب آن با ابعاد شمع و عود به زیبایی بسته‌بندی کمک ‌کند و آن را لوکس‌تر نشان می‌دهد. پس حتما در هنگام خرید جعبه شمع وارمر یا هر نوع دیگر آن دقت کنید تا محصولات خود را با ظاهری زیبا و استاندارد به فروش برسانید.
• به‌کاربردن محافظ‌های حباب‌دار
می‌دانید که محافظ‌های حباب‌دار جهت جلوگیری از ایجاد ضربه و خش به محصول در اغلب بسته‌بندی‌ها استفاده می‌شوند. این ابزار محافظتی به‌ویژه در بسته‌بندی محصولات شکننده‌ای مثل شمع بسیار کارآمد خواهد بود. با پیچاندن محافظ به دور شمع و عود آن‌ها را از هرگونه آسیبی حفظ خواهید کرد. اگر فروشنده این محصولات هستید با استفاده از جعبه شمع آماده و محافظ حباب‌دار نظم و زیبایی دوچندانی به محصول خود خواهید داد.جعبه شمع
چاپ بسته بندی شمع
 شمع
طراحی جعبه شمع


متریال مورد استفاده برای چاپ جعبه شمع و عود

چاپ جعبه شمع و عود ظرافت‌های خاص خود را دارد، از این‌رو باید طراحی آن به‌طور مطلوب‌تری صورت گیرد. استفاده از متریال با‌کیفیت می‌تواند بیشترین نقش را در ایجاد یک جعبه ایده‌آل ایفا کند. به جرات می‌توان گفت که محصولات تولید‌شده در این شرکت نسبت به سایر شرکت‌های داخلی چندین درجه برتری دارد و در مقایسه با نمونه‌های خارجی هم قابل رقابت و چه بسا بهتر از آن‌ها است. این مهم را بایستی مدیون بهره‌بردن از دانش فنی و استفاده از متریالی مرغوب دانست. از مهم‌ترین و پرکاربردترین متریال‌های مورد استفاده در چاپ انواع مدل جعبه شمع می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- مقوای گلاسه
2- مقوای ایندربرد
3- مقوای کرافت
4- جعبه‌های کارتنی و لمینتی
همچنین از بهترین مرکب و دستگاه‌های لیزری در طراحی این جعبه‌ها استفاده می‌شود تا ماندگاری چاپ آن‌ها به‌طور چشم‌گیری افزایش یابد.


ابعاد مناسب جعبه شمع و عود و انواع آن

شمع و عود به خصوص شمع از دسته محصولاتی است که از تنوع بسیار وسیعی برخوردار است؛ و در اشکال گوناگون به‌منظور استفاده‌های مختلف تولید می‌شود، برخی از شمع‌ها مستطیلی، برخی مربعی، برخی استوانه‌ای، برخی بزرگ و برخی هم به اندازه یک خودکار ظریف و کوچک هستند، از این‌رو از نظر ابعاد و سایز هم متغیر هستند و بایستی برای هر محصول جعبه مختص به آن را طراحی کرد. این شبکه امکان تولید طیف وسیعی از انواع جعبه شمع و عود را دارد و از لحاظ تولید انواع جعبه در مدل‌های گوناگون هیچ محدودیتی ندارد. شبکه چاپ با تولید و چاپ جعبه شمع و عود در طرح‌های متنوع و با توجه به ابعاد محصول مدنظر مشتریان باعث شده است تا مراجعه‌کنندگان بتوانند هر محصولی که می‌پسندند را سفارش دهند.


ویژگی و خصوصیات یک جعبه شمع و عود عالی

انتخاب یک جعبه عالی می‌تواند به محصول مدنظر هویت ببخشد و در‌واقع این‌گونه می‌توان گفت که جعبه چهره یک محصول است. بدین ترتیب تا جایی که می‌توان بایستی جعبه‌ای را طراحی کرد که از شکلی زیبا، چشم‌نواز و گیرا برخوردار باشد تا بتواند مشتری را به سمت خود جذب کند؛ بنابراین استفاده از رنگ‌های متنوع، جذاب و طرح‌‌های خلاقانه در ایجاد این هویت و چهره کمک زیادی خواهد کرد.
طراحی و چاپ جعبه شمع و عود باید به نوعی انجام شود که از استحکام قابل قبولی برخوردار باشد تا بتواند در برابر وزن محصول به‌خوبی تاب بیاورد. لازمه دستیابی به این مورد، استفاده از متریالی مرغوب و صد البته به‌کارگیری دانش و مهارت مورد نیاز است. وجود جعبه مستحکم سبب می‌گردد تا شمع و عود دچار آسیب ناشی از ضربات احتمالی نشوند. از دیگر ویژگی‌های جعبه شمع آماده این است که طراحی و تولید آن با قیمت مناسبی انجام شود تا خرید آن برای مشتری صرفه اقتصادی داشته باشد.


طراحی جعبه شمع و عود در شبکه چاپ باکسر

مجموعه شبکه چاپ باکسر با داشتن بیشترین ظرفیت تولید و طراحی در هنگام خرید جعبه شمع و عود در کشور و همین‌طور با به‌کارگیری کادر مجرب خود، درصدد است تا محصولات خود را در خور و شایسته شما مشتریان عزیز ارائه دهد. مشتریان این شرکت از تمامی استان‌های کشور در حال همکاری با این مجموعه تولیدی هستند. پس اگر خواهان این هستید که با طراحی و چاپ جعبه شمع و عود در انواع مختلف، فروش‌تان بالا رود بهتر است که چاپ آن را به این مجموعه پسپارید تا با قیمتی مناسب در کنار کیفیت بالا، سفارشات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.