چاپ جعبه شال و روسری

طراحی و چاپ جعبه شال و روسری؛ ایده‌ای برای لوکس‌بودن

اولین برخورد، مهم‌ترین و تاثیرگذارترین آن‌ها محسوب می‌شود. چهره هر فرد در مرکز توجه قرار دارد، به همین دلیل است که برای بانوان ایرانی شال و روسری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. البته این اهمیت بیشتر از جانب رنگ و ست‌کردن با سایر لباس‌هایی است که همزمان با آن می‌پوشند. یکی از فاکتورهای شیک‌پوشی در مدهای کلاسیک، استفاده از رنگ‌های ست و منحصربه‌فرد است. همین مسئله باعث می‌شود تا رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی از شال‌ و روسری را در بازار ببینید.
بسیاری از تولیدکنندگان شال و روسری از طرح‌های خلاقانه و خاص استفاده می‌کنند و از این طریق سعی در تمایز محصولات خود دارند. برای ‌بسته‌بندی این کالا جعبه سال و روسری می‌تواند در اولویت قرار گیرد؛ به همین منظور چاپخانه‌ها و تولیدکنندگان جعبه اقدام به فروش جعبه روسری‌ می‌نمایند.


ضرورت چاپ جعبه شال و روسری چیست؟

ارائه انواع شال و روسری در جعبه و ‌بسته‌بندی مناسب در بسیاری از فروشگاه‌ها رایج شد‌ه ‌است. روش‌های جدید برای ‌بسته‌بندی و اهمیت به این موضوع توجه افراد را جلب کرده است و به‌عنوان ابزاری برای تبلیغات و بازاریابی به‌ شمار‌ می‌آید. چاپ لوگو و برند روی ‌بسته‌بندی کالا روشی مناسب برای معرفی آن به دیگران است. جعبه شال و روسری با طراحی‌های خاص و شیک، موجب جلب رضایت و اعتماد مشتریان‌ می‌شود و روشی مناسب برای عرضه کالا محسوب می‌شود.
بسیاری از تولیدکنندگان برای این‌که بتوانند روسری‌ها یا شال‌های باکیفیت را به شکلی جذاب ارائه دهند، به بسته‌بندی با کیفیت بالا به‌عنوان جعبه شال و روسری متکی هستند. به این ترتیب می‌توان روسری ها را به شکلی جذاب در فروشگاه‌های مختلف ارائه کرد. از طرفی می‌توان با طراحی و چاپ جعبه شال و روسری به‌خوبی از محتویات آن نگه‌داری کرد و بدون آسیب، حمل‌ونقل یا ارسال کرد. علاوه‌بر این، بسته‌بندی روسری با کیفیت بالا اغلب راه خود را به زندگی لوازم جانبی مد یا همان اکسسوری‌ها برای بانوان پیدا می‌کند. به‌منظور تحقق هر چه بهتر این اهداف، شبکه چاپ باکسر جعبه ی شال و روسری با کیفیت بالا را در قالب‌های مختلف طراحی و تولید می‌کند.


چرا چاپ جعبه برای شال در شبکه چاپ باکسر با دیگران متفاوت است؟

جعبه روسری یا شال در شبکه چاپ باکسر به دلیل مواد و روش‌های ساخت آن‌ها با سایرین متفاوت است. بهترین چیز در مورد آن‌ها این است که می‌توانید از آن برای تزئین و جعبه کادویی روسری استفاده کنید. با چاپ جعبه شال و روسری تولیدکنندگان هم این فرصت را دارند تا با استفاده از آن‌ها شانس بیشتری برای محبوبیت برند و نمایش محصول خود داشته باشند.
همه این ویژگی‌ها جعبه‌های چاپ‌شده شال و روسری این مجموعه را متفاوت از سایرین می‌کند. اگر می‌خواهید آن‌ها را جذاب‌تر کنید، می‌توانید تزئینات کاغذ را به چاپ آن اضافه و از آن‌ها برای بسته‌بندی استفاده کنید. این جعبه‌ها با مواد مرغوب تولید می‌شوند تا ظاهری جذاب به محصول شما ببخشند.جعبه شال و روسری
چاپ جعبه شال و روسری
شال و روسری
طراحی جعبه شال و روسری


کاربردهای اصلی جعبه برای روسری کدامند؟

سوالی که ممکن است برای برخی پیش آید این است که آیا این جعبه‌ها کاربردی به جز زیبایی دارند یا صرفا با خرید روسری جعبه دار، هزینه‌ای را بی‌جهت به آن داده‌اید. در پاسخ به این سوال باید گفت کابردهای جعبه شال و روسری به صرفا زیبایی منحصر نمی‌شود. در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌شود:
• هدیه دادن
با توجه به نیاز خانم‌ها، شال و روسری‌ می‌تواند هدیه‌‌ای بسیار مناسب برای آن‌ها محسوب شود. جعبه شال و روسری با طراحی ویژه و خاص، آن را مناسب برای هدیه‌دادن‌ می‌سازد. این روزها جعبه‌های خاص و ویژه برای فروشگاه‌ها و برندها روشی برای ایجاد تمایز در محصولات و ارائه خدمات فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان شال و روسری است.
اگر چاپ جعبه شال و روسری باکیفیت باشد، می‌‌تواند به‌عنوان یک بسته‌بندی جذاب به‌عنوان جعبه کادویی روسری درنظر گرفته شود. جدا از امنیت محصول، حس خوشایند آنباکسینگ یا باز کردن جعبه‌های زیبا را می‌توانید به افرادی که دوست‌شان دارید، هدیه دهید.
• تبلیغ برند
با چاپ جعبه شال و روسری شما می‌توانید از آن‌ها در کسب‌وکار خود برای ایجاد یک تبلیغ تجاری منحصربه‌فرد استفاده کنید. با رعایت تکنیک‌های خلاقانه بسته‌بندی کادو می‌توانید این جعبه‌ها را زیباتر کنید. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا از محصولات موجود در بازار متمایز شوید. اگر می‌خواهید شناخت برند خود را به حداکثر برسانید، جعبه روسری، بهترین انتخاب شما هستند.
• ارسال محصول
چاپ جعبه شال و روسری نه‌تنها ایمنی محصول را به حداکثر می‌رسانند، بلکه مشتری هم محصول را در بهترین شرایط تحویل می‌گیرد. این جعبه‌ها از دو جهت مفید خواهند بود. اول، آن‌ها ایمنی محصول را فراهم می‌کنند و دوم هزینه‌های حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. بهترین چیز در مورد این جعبه‌ها این است که سبک وزن هستند و برای اقلام مختلف بسته‌بندی مناسبی خواهند بود.


مزایای اصلی استفاده از این جعبه‌های بسته‌بندی چیست؟

جعبه روسری یا شال همانند یک معامله دو سر سود است؛ به این معنی که می‌تواند هم برای مشتری جذاب باشد و هم برای فروشنده مزایایی را در پی دارد. در ادامه به برخی از مهم‌تریم مزایای طراحی و چاپ جعبه‌ شال و روسری اشاره می‌شود:
• جعبه‌ها زمانی‌که سفارشی می‌شوند، محکم و بدون تغییر هستند؛ بنابراین از شال و روسری که در آن‌ها می‌پیچید، به خوبی محافظت می‌کند. بسیاری از شال‌ها و روسری‌ها جنس‌های لطیفی از پنبه و حریر دارند و ممکن است به‌راحتی در حمل‌ونقل نخ‌کش شوند و زیبایی اولیه خود را ازدست بدهند، به همین خاطر است که جعبه مناسب و محکم می‌تواند فرآیند حمل‌ونقل را آسان‌تر و ارزان‌تر کند.
• اگر به دنبال ایده‌های بسته‌بندی هدایایی غافلگیرکننده هستید تا بهترین اثر را از خود به جا بگذارید، جعبه‌ کادویی روسری بهترین گزینه محسوب می‌شود. در این حالت شما به‌عنوان خریدار دیگر به‌صورت مجزا برای خرید جعبه شال یا روسری هزینه‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
• همه به‌خوبی می‌دانند که بسته‌بندی‌ها برای هر نوع کالایی مفید هستند؛ اما از طرف دیگر طبیعت را هم نابود می‌کنند. آن‌ها با مواد بادوام و زیست تخریب‌پذیر تولید می‌شوند. کاغذها و جعبه‌های مقوایی تولید‌شده در شبکه چاپ باکسر پس از استفاده، نیازی به دور انداختن ندارند و قابلیت استفاده مجدد هم دارند. شما به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را دوباره استفاده و بازیافت کنید و از مزایای بسته‌بندی سبز لذت ببرید.


جعبه شال و روسری از چه متریالی تولید‌ می‌شود؟

از انواع متریال‌های کاغذی و مقوایی برای ‌چاپ جعبه شال و روسری استفاده‌ می‌شود. این متریال‌ها از لحاظ شکل ظاهری، ضخامت، استحکام و وزنی که‌ می‌توانند تحمل کنند، متفاوت هستند و همین تفاوت‌ها در کیفیت چاپ روی جعبه و همچنین قیمت جعبه شال و روسری تاثیرگذار خواهند بود. جعبه شال و روسری با استفاده از متریال‌های زیر تولید‌ می‌شوند:
1- مقوای گلاسه
2- مقوای ایندربرد
3- کاغذ کرافت
4- کارتن مقوایی
5- جعبه لمینتی


انواع جعبه شال و روسری شامل چه مواردی است؟

جعبه‌ها دارای طراحی‌های متفاوتی از لحاظ شیوه‌‌‌‌ باز و بسته‌شدن و در جعبه، دسته‌داربودن یا نبودن جعبه و نحوه‌‌‌‌ی قرارگیری محصول هستند. بسیاری از فروشندگان، باکس روسری و هاردباکس را برای ‌بسته‌بندی شال و روسری مناسب‌ می‌دانند. جعبه شال و روسری و جعبه شال گردن دارای انواع مختلفی است که شامل موارد زیر است:
1- جعبه بالشتی شال و روسری
2- جعبه کشویی شال و روسری
3- دورپیچ شال و روسری
4- پاکت و ساک خرید برای شال و روسری
5- هاردباکس برای شال و روسری
جعبه بسته بندی شال در این مجموعه به دلیل ابعاد و ارتفاع کم برای بسته‌بندی‌های ظریف مناسب هستند. علاوه‌بر ترکیب رنگ سیاه/سفید، بسته‌بندی با رنگ‌های پاستلی سبز/خاکستری و ... را برای عزیزان در نظر گرفته شده است. همچنین جعبه شال و روسری در ابعاد مختلف تولید‌ می‌شود که این ابعاد در ذیل آورده شده‌است:
• ابعاد: 158 158 x 25 میلی‌متر
• ابعاد: 180 180 x 65 میلی‌متر ، ارتفاع در 20 میلی‌متر
• ابعاد: 216 × 154 × 15 میلی‌متر ، ارتفاع در 18 میلی‌متر
• ابعاد: 270× 148× 49 میلی‌متر


طراحی و چاپ جعبه شال و روسری در شبکه چاپ باکسر

برای طراحی جعبه شال و روسری‌ می‌توان از رنگ‌های مختلف و طرح‌های گرافیکی گوناگون استفاده کرد. انتخاب رنگ‌ها‌ می‌تواند تاثیر متفاوتی در ذهن افراد داشته باشد. استفاده از رنگ‌های سازمانی هویت برند و فروشگاه را در ذهن مشتری ثبت‌ می‌کند. استفاده از رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی مانند طلایی، نقره‌‌ای و مشکی باعث لوکس شدن جعبه‌ می‌شود. آگاهی از تاثیر رنگ‌ها از لحاظ بصری و روانشناسی مناسب‌ می‌تواند شما را در رسیدن به اهداف خاص فروشگاه یا برند یاری کند.
برای خاص‌شدن و شیک‌ترشدن جعبه شال و روسری‌ می‌توانید از چاپ طلاکوب، نقره‌کوب استفاده کنید. برجسته‌سازی برای چاپ لوگو و برند کالا و انواع روکش از روش‌های دیگری است که شبکه چاپ باکسر برای مشتریان خود استفاده می‌کند. شبکه چاپ باکسر انواع خدمات چاپ را با کیفیت بالا و با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز برای شما عزیزان ارائه‌ می‌دهد. طراحان گرافیک در شبکه چاپ باکسر با استفاده طرح‌های ویژه و خلاقانه، جعبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی خاص و مناسب برای ‌بسته‌بندی محصولات طراحی‌ می‌کنند. این مجموعه تمام تلاش خود را دارد تا سفارشات شما را با قیمت مناسب و در کوتاه‌‌‌ترین زمان آماده تحویل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش‌ خود، می‌توانید با شبکه چاپ باکسر تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه باافتخار پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.