چاپ جعبه کفش

آنچه تا کنون درباره جعبه‌های کفش نمی‌دانستید!

چاپ جعبه کفش در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف از خدماتی است که صنعت چاپ به تولیدکنندگان این عرصه فراهم کرده است. اگر جعبه کفش محکم و زیبا ساخته شود، مردم آن را به‌راحتی دور نمی‌اندازند و به میزانی که آن جعبه برای آن‌ها کار کند، این برند شرکت شما است که به دیگران بیش‌ازپیش معرفی می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص خواندن ادامه مقاله به شما توصیه می‌شود.


هدف از چاپ جعبه کفش چیست؟

پا که به قلب دوم آدم‌ها معروف است، عضوی حیاتی از بدن است که تمام خستگی‌ها از آن‌جا شروع و به آن‌جا خاتمه پیدا می‌کند. برای چنین عضو مهمی لازم است تا کف‌پوش یا کفش در انواع و اندازه‌های مختلف تولید شود. کفش‌های چرم و طبی از جمله آن‌هاست که از بهترین مواد ساخته می‌شود تا راحتی پا و بدن را به‌همراه داشته باشد. البته در کنار راحتی، زیبایی آن هم مطرح است که در محیط‌های مانند مجالس و مهمانی‌ها و کنفرانس‌ها و محیط‌هاتی علمی تجاری بیشتر نمود پیدا می‌کند.
برای آن‌که کفش در انواع مختلف را به افراد به‌نحو احسنت معرفی کنید، چاپ جعبه کفش سفارشی از ملزومت این حوزه محسوب می‌شود. در نگاه اول جعبه کفش برای نگه‌داری کفش‌ها در زمانی‌که پوشیده نمی‌شوند، استفاده می‌شود. جفت‌های پوشیده‌نشده اغلب در جعبه‌های اصلی خود در خانه نگه‌داری می‌شوند تا از گرد و غبار، کثیفی و فرسودگی محافظت شوند.گاهی جعبه‌های کفش علاوه‌بر کاربرد نگه‌داری، می‌تواند برند شما را مدت‌های زیادی تبلیغ کند، درحالی‌که شما به‌عنوان تولیدکننده یا صاحب برند یک بر برای آن جعبه هزینه‌ کرده‌اید، ولی آن جعبه بارها و بارها نام برند شما را به رخ افراد در موقعیت‌های مختلف می‌کشد.
هنگامی‌که برای خرید جعبه کفش به بازار می‌روید، متوجه خواهید شد که آن‌ها در انواع مختلف کفش (مانند صندل، کفش کتانی، زنانه، مردانه و غیره) و در اندازه‌های متفاوت طراحی و چاپ می‌شوند. علاوه‌بر این، آن‌ها در ضخامت‌های مختلف و همچنین مواد متنوعی که شامل مقوا و همچنین پلاستیک می‌شوند، در دسترس هستند. اگر به دنبال سبک اقتصادی‌تری برای جعبه کفش هستید، به‌دنبال آن‌هایی باشید که از مواد مقوایی و کاغذ ساخته شده‌اند. در ادامه با این نوع از چاپ جعبه کاغذی بیشترآشنا می‌شوید.


متریال مورد استفاده در چاپ جعبه کفش چیست؟

جعبه‌های کفش می‌تواند از مقوا، پلاستیک، نئوپان و چوب ساخته شود؛ اما همان‌طور که در بالا اشاره شد، بهترین و مقرون‌ به‌صرفه‌ترین آن‌ها هم برای مشتری و هم برای تولیدکننده چاپ جعبه کفش از نوع کاغذی آن است. در نظر داشته باشید هر متعلقاتی که به اصل محصول اضافه می‌شود تا آن محصول یا کالا بیشتر و بهتر دیده شود، جنبه اقتصادی آن هم برای دو طرف معامله باید درنظر گرفته شود. جعبه‌های کفش امروزی معمولا با درهایی تولید می‌شوند که محافظت بیشتری برای کفش‌های داخل آن ایجاد می‌کنند. حتی برخی از جعبه‌های کفش وجود دارند که به گونه ای طراحی شده‌اند که کفش‌های شما را با ضد آب یا عاری از گرد و غبار محفوظ نگه دارند. برخی از رایج‌ترین متریال کاغذی مورد استفاده در شبکه چاپ باکسر برای انواع چاپ جعبه کفش عبارتند از:
• کاغذ مقوایی
• هاردباکس
• جعبه لمینتی
• کاغذ کرافت
• جعبه دو تیکه ( زیره و درپوش)
• کاغذ گلاسه
• کاغذ اینوربرد
• جعبه مقوایی پشت طوسی یا سفیدجعبه کفش مقوایی
چاپ جعبه کفش
کفش
چاپ جعبه کفش


ابعاد استاندارد چاپ جعبه کفش چقدر است؟

اندازه استاندارد یک جعبه کفش ممکن است از کشوری به کشور دیگر و حتی از یک تولیدکننده به یک تولیدکننده دیگر متفاوت باشد. به‌طورکلی، طول یک جعبه کفش معمولی بسته‌به این‌که جعبه کفش مردانه یا زنانه باشد، انداه‌ای بین 33 تا 35 سانتی‌متر دارد. جعبه‌های کفش مردانه معمولا 25.5 *12.7 سانتی‌متر هستند. چاپ جعبه‌ کفش برای کفش‌های زنانه معمولا در اندازه 19*10 سانتی‌متر تولید می‌شوند. البته درخصوص کفش‌های زنانه باید درنظر داشته باشید که تا حد زیادی بستگی دارد پاشنه کفش چقدر و چگونه است. کفش‌هایی با پاشنه‌های 5 سانت، 7 سانت و 10 سانت طراحی جعبه‌هایی در اندازه‌هایی مختلف را باید برای آن‌ها درنظر گرفت.
علاوه‌بر این، اندازه‌های معمول جعبه کفش برای کودکان حدود 18 *13 سانتی‌متر است. جعبه‌های کفش معمولا مربع یا مستطیل شکل هستند و از نظر ارتفاع، اندازه‌گیری‌های استاندارد ارائه نمی‌شود؛ چراکه اندازه آن یک اولویت شخصی است. ارتفاع متوسط یک جعبه کفش معمولا بین 5 تا 11 سانتی‌متر است، اگرچه برخی فروشگاه‌ها ممکن است جعبه‌هایی داشته باشند که ارتفاع آن‌ها از 4.3 تا 9.5 سانتی‌متر متغیر باشد.
اندازه‌های ارائه‌شده صرفا اندازه‌های رایج محسوب می‌شوند. اگر شما تولیدکنده‌ای کفش‌هایی با سایز بزرگ هستید یا کفش‌های اسپرت با لژهای بزرگ یا کفش‌های پاشنه بلند جلسی برای بانوان تولید می‌کنید، شبکه چاپ باکسر با تجهیزات کامل و طراحان حرفه‌ای که دارد، می‌تواند اندازه چاپ جعبه کفش در انواع مختلف را مطابق سلیقه شما تغییر دهد.


نکات مهم درباره چاپ جعبه کفش حرفه‌ای کدامند؟

جعبه‌های عمومی کفش را بارها و بارها دیده‌اید و احتمالا آن را یا دور انداخته‌اید یا در گوشه کناری افتاده است؛ اما جعبه‌های سفارشی در چاپ و طراحی رنگ می‌توانند متفاوت و منحصربه‌‍‌فرد باشند. برای این کار بهتر است تا اندازه جعبه را متناسب با بسته‌بندی محصول خود سفارشی کنید. طول، عرض و عمق را متناسب با محصول خود انتخاب کنید؛ اما برای بسته‌بندی کاغذ یا پرکننده‌های محافظ داخل جعبه هم مواردی را اضافه کنید. کفش مورد نظر را اندازه بگیرید و ابعاد آن را بر اساس آن‌چه در داخل جعبه بسته‌بندی می‌شود، گسترش دهید. بهتر است تا چاپ در مقوا راه راه محکم را برای حمل‌و‌نقل‌های طولانی انتخاب کنید. توصیه می‌شود که کفش‌ها را در حین تحویل و نظم‌دهی مجدد هم در فروشگاه یا مغازه خود با جعبه‌های مقوایی از جنس‌های مختلف محافظت کنید تا از ضربه‌های احتمالی خارجی نگه‌داری کند. جعبه شما حتی پس‌از عبور و مرور از نقاط مختلف باید به‌خوبی نو به‌نظر رسد.
شما به‌عنوان تولیدکننده کیف و کفش، بهتر است جعبه‌های کفشی را سفارش دهید که مشتری شما را هیجان‌زده کند. نام تجاری خود را به نمایش بگذارید و زمانی که این جفت ارزنده به درب منزل آن‌ها رسید یا از فروشگاه خارج شد، آن‌ها به‌نحوی انتظار رسیدن آن را بکشند. طراحی پر جنب‌وجوش و تمام رنگی حس خوب جعبه‌گشایی مشتری را افزایش می‌دهد و برند شما را پس از به اشتراک گذاشتن در قالب یک ویدئو یا عکس در شبکه اجتماعی آن‌ها برجسته می‌کند. بهتر است تا:
• جعبه کفش خود را در اندازه‌ای چاپ کنید که متناسب با کالا و بودجه شما باشد؛
• در برابر ضربه‌های احتمالی در حمل‌ونقل مقاوم باشد؛
• قبل‌از سفارش عمده با 1 جعبه نمونه شروع کنید.


انواع جعبه کفش چه نام دارد؟

در خلاقیت هیچ محدودیتی وجود ندارد! در کنار اهمیت مسئله‌ای مانند کیفیت که همیشه باید در چاپ جعبه کفش حرف اول را برند، استفاده از طرح‌های متنوع و خلاقانه هم از ضروریات این نوع از چاپ تبلیغاتی است. بسته‌بندی‌های امتعارف همیشه جواب می‌دهد منظور از این جواب دادن همان است که مشتری با اشتیاق به سوی آن جذب شود و بخواهد آن نوع جعبه را از آن خود کند. هر آنچه را شما مدنظر دارید یا ایده‌ای مبهم در ذهن شما ایجاد شده است، می‌توانید با طراحان شبکه چاپ باکسر در میان بگذارید. آن‌ها برای شما آن طرح را به‌گونه‌ای روی کاغذ یا مقوا ایجاد می‌کنند تا شما از نتیجه کار شگفت‌زده شوید. در ادامه برخی از رایج‌ترین انواع جعبه کفش نام برده شده است:
• جعبه کفش کادویی
• جعبه کفش کشویی
• جعبه کفش طلقی و کاغذی
• جعبه کفش مقوایی ساده
• جعبه کفش کبریتی
• جعبه کفش لوکس


چاپ جعبه کفش در شبکه چاپ باکسر چه مزیتی دارد؟

چاپ جعبه‌های کفش برای صنعت کفش ضروری هستند. آن‌ها محلی مناسب و جمع‌وجور برای جفت کفش‌های نپوشیده و جدید محسوب می‌شوند. با طراحی حرفه‌ای بهترین تجربه جعبه گشایی را مشتریان خود به ارمغان آورید تا آن‌ها بتوانند بلافاصله پس‌از باز‌‌شدن جعبه، محصولات شما را با شکوه کامل ببینند. از طرفی با چاپ جعبه تبلیغاتی کفش می‌توانید برند خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید. در این خصوص شما می‌تواید یک یا هر دو طرف آن را برای طراحی خاص، سفارشی کنید و از بین جعبه کفش روکش‌دار و بدون روکش یکی از آن‌ها را انتخاب کنید تا کاملا مطابق با برند شما باشد. از مزیت‌های چاپ جعبه کفش مقوایی و کاغذی این است که آن را به بسته‌بندی عالی برای حمل‌ونقل می‌کند و آن را به جنسی سازگار با محیط زیست تبدیل می‌کند. مشتریان شما همچنین می‌توانند از آن‌ها به‌عنوان جعبه‌های ذخیره‌سازی مجدد کالاهای خرد و کوچک استفاده کنند.
شبکه چاپ باکسر با بیش‌از نیم قرن تجربه کاری در زمینه چاپ تبلیغات کاغذی این مسئله را لمس کرده است که هر چقدر هم بازار دیجیتالی پیشرفت کند، باز هم اعتماد مردم به تبلیغات کاغذی بیشتر است. به همین دلیل این مجموعه همکاری خود با بیش‌از 100 برند مطرح در کشور از گذشته تا کنون حفظ کرده است. در کنار تجربه و تخصص، تجهیزات شبکه چاپ امکان طراحی و چاپ در تیراژ بالا و در زمان کم را برای عزیزان فراهم کرده است. برای بالابردن سطح تجاری خود از تبلیغات کاغذی و تولید جعبه برای محصولات خود غافل نشوید. اگر هرگونه سوال یا سفارشی در خصوص چاپ جعبه های تبلیغاتی دارید، کارشناسان شبکه چاپ باکسر باافتخار پاسخ‌گوی شما خواهند بود.