چاپ جعبه ژله و دسر سفارشی

با طراحی و چاپ جعبه اختصاصی، دسرها و ژله‌ها را خوشمزه‌تر بخورید!

چاپ جعبه ژله و دسر از جمله خدمات صنعت چاپ است که می‌تواند به انواع ژله و دسر رنگ و لعابی متفاوت بخشد. این نوع محصول با رنگ‌ها و تنوعی که دارد، نظر افراد با ذائقه‌های متفاوت را به خود جلب می‌کند. اگر بعد از یک شام خوشمزه از آن‌ها بپرسید که تمایل به صرف دسر هستند یا خیر، اکثرا دست رد به سینه‌تان نمی‌زنند. طعم خوشمزه و رنگ‌های جذاب ژله باعث شده است تا فعالان و تاجران در این عرصه تلاش خود را به‌کار گیرند و بتوانند رنگ و جلای ژله یا دسر را روی جعبه آن هم نشان دهند. در ادامه آنچه را که لازم است درباره چاپ جعبه ژله و دسر بدانید، خواهید خواند.


ژله و دسر؛ نقل و نبات مجالس و مهمانی‌ها

هرجا ژله و دسر هست، مجلس شادی، مهمانی و تولد هم هست، به همین خاطر است که همه افراد سعی دارند، آن‌ها را به‌نحو احسنت درست کنند. البته برخی از دسرها آسان است و می‌توان آن را برای تنوع و زیبایی در کنار سفره خود قرار داد. این روزها علاوه‌بر کافه‌ها، در بسیاری از قنادی‌ها هم انواع دسرها را یا برای سرو یا برای فروش در اختیار شما قرار می‌دهند. از پاناکوتا گرفته تا پودینگ و ترامیسوو کارامل‌های شکلاتی که به‌راحتی آب خوردن می‌توانید آن‌ها را انتخاب و میل کنید.
پودر دسر یک فرآورده نیمه آماده حاوی مخلوطی از مواد اولیه است که می‌توان گفت تا آخرین مراحل تهیه دسر پیش رفته است و فقط شما کافی است طبق دستور روی جعبه دسر مواد ساده‌ای مانند آب، شیر یا تخم‌مرغ را به آن اضافه کنید و سپس آن را در فر یا روی گاز قرار دهید. محتوای جعبه هر نوع دسری که باشد، درنهایت این بسته‌بندی آن است که در نگاه اول شما را جذب می‌کند. جعبه ژله یا دسر نه تنها باعث می‌شود محصول در قفسه فروشگاه دیده شود، بلکه از آن‌ در برابر فعل و انفعالات شیمیایی، فیزیکی و محیطی مراقبت می‌کند. به همین دلیل است که آشنایی با اهمیت بسته‌بندی انواع جعبه ژله و دسر برای رقابت‌ در صنعت غذا حائز اهمیت است.


ویژگی‌های جعبه ژله و دسر منحصر‌به‌فرد

یک راه بسیار آسان برای جلب نظر مشتری، انتخاب رنگ مناسب برای جعبه دسر و ژله شما است. اگر بیشتر از یک محصول دسری دارید، رنگ می‌تواند راهی موثر برای خاص جلوه‌دادن خط تولید برند شما و ایجاد تمایز در رقابت باشد. یک جعبه پودر ژله باکیفیت باید از محتوای درون خود در برابر نور، آلودگی‌های شیمیایی و گردوخاک محافظت کند. برعکس، یک بسته‌بندی ضعیف روی کیفیت و مزه پودر ژله یا دسر موجود در جعبه می‌تواند تاثیر منفی بگذارد. برای جعبه دسری که قرار است نماینده برند شما در قفسه فروشگاه باشد، نباید در حین حمل‌ونقل آسیب ببیند؛ بنابراین بسته‌بندی دسر باید در برابر فشار، رطوبت و افتادن از ارتفاع مقاوم باشد.
محصولات زیادی به‌صورت همزمان با محصول شما در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شوند؛ بنابراین چاپ جعبه ژله و دسر شما باید آن‌قدر خاص و خلاقانه باشد که در نگاه اول مشتری را به سمت خود بکشد. فراموش نکنید که جعبه دسر و ژله یک ابزار کاربردی برای بازاریابی محسوب می‌شود. این خاص بودن می‌تواند از برچسب گرفته تا آرم و شکل بسته‌بندی مواد غذایی را شامل شود. طراحی حرفه‌ای جعبه ژله باعث می‌شود که مشتری برند شما را به خاطر بسپرد و دفعات بعدی بیشتر به‌دنبال خرید محصول شما باشد.جعبه ژله و دسر سفارشی
چاپ بسته بندی ژله و دسر سفارشی
 ژله و دسر سفارشی
طراحی جعبه ژله و دسر سفارشی


متریال‌های مورد استفاده در بسته‌بندی ژله و دسر

مواد مورد استفاده در جنس بسته‌بندی مواد غذایی از این نظر اهمیت دارند که باید محکم و مقاوم ساخته شوند تا توانایی جلوگیری از نشت محتویات درون آن را داشته باشند. در طراحی و چاپ جعبه ژله و دسر در چاپخانه شبکه چاپ باکسر، متناسب با نیاز، سلیقه و بودجه مشتریان از متریال‌های متفاوتی استفاده می‌شود. مرسوم‌ترین آن‌ها عبارتند از:
• کاغذ گلاسه
• مقوای کرافت
• مقوای ایندربرد و
• جعبه‌های کراتنی
• جعبه لمینتی


انواع سایز و سبک ساختار جعبه دسر و ژله

برای انتخاب سبک و مدل جعبه متفوات خلاقیت و انعطاف می‌تواند کار شما را متمایز کند. در مجموعه شبکه چاپ باکسر استفاده بیش‌از بیست قالب متفاوت در طرح جعبه ژله یا دسر به صورت اختصاصی می‌تواند خیال شما را با هر سلیقه‌ای که دارید، راحت کند که طرح دلخواه جعبه ژله‌ای را در این مجموعه خواهید یافت. دسرها برخی به‌صورت آماده و برخی به صورت نیمه آماده در بازار موجود هستند، این مسئله برای ژله‌ها هم صدق می‌کند؛ بنابراین ارائه ابعاد چاپ جعبه ژله و دسر عدد دقیقی را به شما ارائه نخواهد داد. به‌طور معمول ابعاد جعبه دسر و ژله در شبکه چاپ باکسر طولی به اندازه 9 سانتی‌متر و عرض 2.8 سانتی‌متر و ارتفاع 12 سانتی‌متر خواهد داشت.
سبک ساختار جعبه دسر و ژله هم بنا به سلیقه شما متفاوت خواهد بود. برخی دسرها و کاپ کیک‌های جعبه‌های مکعبی و دور پنجره‌ای را انتخاب می‌کنند تا بیشتر آن را مشتری حین خرید مشاهده کنند. برخی دیگر سبک‌های کلاسیک و ساده را انتخاب می‌کنند. مطابق این تفاوت سلیقه، گرماژ بسته‌بندی‌های دسر و ژله ۲۳۰ گرم، ۳۰۰ گرم و از ۳۵۰ تا ۴۰۰ متغیر خواهند بود. در شبکه چاپ باکسر برای تهیه آن‌ها از دستگاه‌های چاپ افست با سرعت بالا استفاده می‌شود تا در کمترین زمان ممکن سفارش‌ها به دست مشتریان برسد.


علت در اولویت قرار گرفتن چاپ جعبه ژله و دسر برای شرکت‌ها

پیش‌از هر چیزی مهم مهم است که بدانید، چرا اکثر شرکت‌ها چاپ جعبه ژله یا هر محصول غذایی دیگر را در اولویت قرار می‌دهند. حقیقت این است آن‌ها همیشه اقلام خود را به جای بسته‌بندی‌های ساده در جعبه‌های مدرن و جذاب و گیرا قرار می‌دهند تا رنگ و طعم آن از ظاهر آن هم نمایان باشد. علاوه‌بر این، برخی از دلایل دیگر وجود دارد که شرکت‌ها را مجبور می‌کند تا از چاپ جعبه برای محصولات خود استفاده کنند.
چاپ جعبه ژله و دسر به صورت اختصاصی هویت برند متفاوتی را برای محصولات شما ایجاد می‌کند که تشخیص کالای شما را برای مشتریان آسان می‌کند. چاپ روی این جعبه‌ها به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات فنی بیشتری را بر آن اضافه کنید. هرچه بیشتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، برای اطمینان از تعهد و وفاداری آن‌ها نسبت به کالای شما بهتر خواهد بود.
ایجاد سهولت برای مشتریان مزایای زیادی را برای برند شما به همراه دارد. می‌توانید اطلاعات تکمیلی را روی جعبه‌های سفارشی خود چاپ کنید که باعث می‌شود مشتریان راحت‌تر همه چیز را درباره برند شما بدانند، بخوانند و ببینند. این مسئله می‌تواند یک رابطه مبتنی‌بر اعتماد را بین محصول شما و مشتریان ایجاد کند. از آن‌جایی که مشتریان نمی‌توانند شخصا با شما تماس بگیرند، دانستن همه چیز در مورد محصول از طریق جعبه‌های چاپی متفاوت برای قدردانی از مشتریان ضروری خواهد بود.
چاپ جعبه ژله و دسر اختصاصی همچنین صاحبان فروشگاه را وادار می‌کند تا محصول شما را برای مدت طولانی به نمایش بگذارند. ظاهر جذاب و گیرای آن، نحوه تصور مشتریان از کالای شما را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. هر بار که مشتری محصول شما را می‌بیند، در واقع به این معنی است که شما برند خود را تبلیغ می‌کنید، این در حالی است که فقط یک بار برای چاپ جعبه محصول خود هزینه‌ کرده‌اید. همه این عوامل به‌خوی بیان‌گر این است که چرا اکثر برندها و شرکت ها ترجیح می‌دهند از جعبه های چاپی سفارشی برای محصولات خود استفاده کنند.


شبکه چاپ متخصص تولید جعبه‌های ژله و دسر منحصر‌به‌فرد با قیمت مناسب

اگر سعی دارید کسب‌وکار تجاری خود را ارتقا دهید و می‌خواهید در بخش تبلیغات آن، بدانید که کدام بسته‌بندی برای محصول شما کاربردی‌تر است، شبکه چاپ باکسر با تخصص و تجربه خود به شما کمک می‌کند تا بهترین و متفاوت‌ترین جعبه دسر و ژله را انتخاب کنید. این مجموعه به‌عنوان مجری چاپ و تولید بسته‌بندی‌های مختلف با بیش‌از صد برند معتبر در کشور، تجربه کافی را در انواع محصولات کسب کرده است.
این مسئله واضح است که یک بسته‌بندی باکیفیت میزان فروش شما را افزایش می‌دهد. اگر افراد به این دلیل که از بسته‌بندی شما راضی نیستند از خرید محصول شما صرف‌نظر کنند، دیگر کیفیت و خوشمزگی دسر و ژله شما دیگر اهمیتی ندارد. این موضوع به این معنی نیست که محتوا را ضعیف کنید و ظاهرسازی کنید، بلکه برعکس تاکید بر این است که علاوه‌بر محتوای باکیفیت، ظاهر آن را هم شکیل و سفارشی کنید تا مشتریان ثابت خود را در بازار شلوغ تجارت بیابید.
با سفارش جعبه و بسته‌بندی از شبکه چاپ باکسر می‌توانید از خدمات عمومی این مجموعه مانند سلفون مات و براق، یووی موضعی یا یووی سراسری (سیلندری) و خدمات تکمیلی خاص مانند برجسته‌سازی، طلاکوبی، نقره‌کوبی، قرمز کوبی و... استفاده کنید. اگر می‌خواهید جعبه دسر مدرنی داشته باشید خوب است طر‌ح‌های فانتزی را هم مدنظر قرار دهید. در شبکه چاپ باکسر طراحی رایگان برای انواع سفارشات صورت می‌گیرد. شما هم از اقصی نقاط ایران می‌توانید سفارش خود را به صورت تلفنی و با مشاوره اختصاصی در شبکه چاپ باکسر ثبت کنید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.