چاپ جعبه تبلیغاتی

چرا باید جعبه تبلیغاتی اختصاصی چاپ کرد؟

در دنیای امروزی تبلیغات محصولات، پیشتازی خود را نشان داده و می‌دهد. اغلب اوقات پیش آمده است که یک شرکت یا کسب‌وکار با وجود ارائه خدمات و محصولات با کیفیت، آن چنان که باید و شاید شناخته شده نیست. دلیل این مسئله را تا حد زیادی می‌تواند ضعف تبلیغاتی و عدم آگاهی از روش‌های بازاریابی مدرن دانست. در ادامه این مقاله به تاثیر تولید جعبه تبلیغاتی در شناخت برند پرداخته می‌شود.


استفاده از جعبه تبلیغاتی؛ انتخاب هوشمندانه و مقرون‌به‌صرفه

تبلیغات درست و مدیریت شده نه تنها باعث می‌شود که شما مخاطبین بیشتری پیدا کنید، بلکه کمک می‌کند تا میزان فروش محصولات و خدمات خود را هم افزایش دهید. در نتیجه می‌توانید مشتریان دائمی و وفادار بیشتری را به‌دست آورید. یکی از مواردی که در زمینه تبلیغات از آن استفاده می‌شود، چاپ جعبه تبلیغاتی است. همان‌طور که از نام آن مشخص است، این جعبه می‌تواند معرف شما و کسب‌وکارتان باشد. این شیوه از تبلیغات بسیار ضروری است و در دنیای امروزی به شیوه‌های گوناگون در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف از آن استفاده می‌شود.
جعبه‌های تبلیغاتی یکی از محصولات اصلی است که در شبکه چاپ باکسر به شکل تخصصی طراحی و تولید می‌شود. از آن‌جایی که بسته‌بندی محصولات کار ساده‌ای نیست، باید از این متخصصان در این حوزه کمک بگیرید تا نتیجه کارها با رضایت شما همراه باشد. امروزه یافتن تولیدکنندگان جعبه سفارشی کار سختی نیست؛ چراکه متخصصان و کارشناسان شبکه چاپ باکسر در زمینه بسته بندی خدمات خود را به‌صورت ویژه برای شما ارائه می‌دهند.


برای تولید جعبه تبلیغاتی از چه متریالی استفاده می‌شود؟

کیفیت یک محصول به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد. یکی از این فاکتورها استفاده از متریال مناسب برای محصول ارائه شده است. جعبه‌های تبلیغاتی تنها مختص یک کالای به‌خصوص نیستند و شما می‌توانید آن‌ها را برای طیف گسترده‌ای از محصولات سفارش دهید. این محصول می‌تواند در حوزه مواد خوراکی و غذایی باشد یا لوازم آرایشی و بهداشتی یا حتی لوازم خانگی و محصولاتی در ابعاد بزرگ را شامل شود. پوشاک و کیف و کفش و لوازم التحریر و لوازم یدکی خودرو هم می‌تواند جعبه‌های مخصوص به خود را داشته باشد. قطعا متریال مورد استفاده برای هر جعبه با جعبه دیگر متفاوت است و این وابسته به محتویات درون آن است. به‌طور کلی برای تولید جعبه‌های تبلیغاتی از مواد اولیه زیر استفاده می‌شود:
1. کاغذ کرافت
2. مقوای روکش‌دار
3. کاغذ سفید
4. کاغذ افست
5. کاغذ گلاسه
6. کاغذ تحریر
7. کاغذ بالک
8. مقوای پشت طوسی و پشت سفید
اگر شما جنس یا طرح خاصی مدنظر دارید، می‌توانید با مشورت با کارشناسان شبکه چاپ باکسر به محصول نهایی و دلخواه خود برسید. نگران نباشید این مجموعه با نظر کارشناسی خود و تجربه کافی در این زمینه طرحی را در نهایت به شما تحویل می‌دهد که رضایت دوطرف کسب شود.



جعبه تبلیغاتی
چاپ بسته بندی تبلیغاتی
چاپ جعبه تبلیغاتی
طراحی جعبه تبلیغاتی


انواع و ابعاد مختلف جعبه‌های تبلیغاتی کدامند؟

بخش بعدی معرفی انواع و ابعاد مختلف جعبه‌های تبلیغاتی است. محبوب‌ترین جعبه‌های تبلیغاتی جعبه‌های مقوایی هستند، البته نه تنها یک مدل مقوا که در ذهن دارید. بلکه این روزها انواع مختلفی مقوا وجود دارد که هر کدام به منظور خاصی استفاده می‌شوند. همان‌طور که بیان شد جعبه‌های تبلیغاتی تنها به یک محصول بخصوص محدود نمی‌شوند. شما می‌توانید از آن‌ها به عنوان بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی استفاده کنید.
جعبه‌های تبلیغاتی با توجه به تعداد محصولی که در یک جعبه قرار می‌گیرد، نوع کالایی که در جعبه وجود دارد و از همه مهم‌تر ابعاد محصول انواع مختلفی دارد.
بهترین کار این است که قبل از اقدام برای سفارش کار ابتدا نیازهای تجاری خود را لیست کنید و از نیازهای مشتریان خود هم آگاهی کافی را داشته باشید تا خرید جعبه تبلیغاتی به اندازه خود محصول برای مخاطبان جذا و گیرا باشد. در این صورت خواهد بود که شما مشتریان وفادار و دائمی خود را پیدا خواهید کرد و معاملاتی مطمئن و مبنی بر اعتماد را خواهید داشت.


ویژگی‌های یک جعبه تبلیغاتی ایده‌آل چیست؟

زمانی که قصد سفارش جعبه‌ تبلیغاتی مقوایی را دارید، باید نکات بسیاری را مورد توجه قرار دهید. رعایت کردن این نکات باعث می‌شود تا در نهایت شما به نتیجه دلخواه خود دست یابید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های چاپ جعبه تبلیغاتی اشاره می‌شود:
• جعبه‌های تبلیغاتی باید مناسب با روحیات مخاطبین هدف طراحی و چاپ شوند. در واقع در حین سفارش شما باید پرسونای مشتریان خودتان را در نظر داشته باشید؛ به عبارت دیگر نیازسنجی مخاطبین خود را باید هوشمندانه انجام دهید.
• طراحی جعبه‌های تبلیغاتی بخش مهمی از ماجرا هستند. با استفاده از طراحی درست و اصولی شما می‌توانید به اهداف خود نزدیک شوید و برعکس، طراحی نامناسب کاملا شما را از مسیر و هدف خود خارج می‌کند. خوشبختانه در شبکه چاپ باکسر با کمک طراحان با تجربه می‌توانید به طرح مورد نظرتان برسید و از مشاوره آن‌ها استفاده کنید. فراموش نکنید که در کنا طراحی حرفه‌ای، قیمت جعبه تبلیغاتی هم باید برای دو طرف معامله خوب از آب درآید.
• یک جعبه تبلیغاتی باید دوام خوبی داشته باشید. این مهم‌ترین بخش ماجراست که تا حد زیادی به مرحله انتخاب متریال برای تولید جعبه وابسته است. در این بخش بهتر است با بیان نیازهای خود و کمک متخصصین ما به بهترین متریال برسید. فراموش نکنید که این جعبه‌ها در واقع بسته‌بندی برای محافظت از محصول هستند.
• زیبایی بصری زیر مجموعه‌ای از بخش طراحی است. به یاد داشته باشید که شما فقط چند ثانیه فرصت دارید که در همان نگاه اول توجه مخاطبین را به خودتان جلب کنید. پس بهتر است که اصول زیبایی‌شناسی و قواعد مربوط به آن را در حد اعلا رعایت کنید. از ترکیب رنگ‌های درست استفاده کنید و بولد کردن هویت تجاری خودتان را فراموش نکنید؛ چراکه اصلی‌ترین هدف شما این است که در ذهن مخاطبین حک شوید.


نکات اساسی در خصوص چاپ جعبه تبلیغاتی شامل چه مواردی است؟

برخی تخصص چاپ پاکت یا جعبه تبلیغاتی را دارند، اما نداشتن تجربه کافی می‌تواند آن‌ها را از رعایت برخی از نکات غافل کند. رعایت و دانستن نکاتی در خصوص طراحی و چاپ جعبه‌های تبلیغاتی کمک بسیاری می‌کند تا بهترین نتیجه ممکن برای شما به‌دست آید. در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها ذکر شده است:
از یک تکنیک موثر استفاده کنید
مهم‌ترین نکته‌ای که در هنگام چاپ جعبه باید در نظر گرفت، بررسی تکنیک‌های چاپی است. یک فرآیند شایسته و موثر تضمین می‌کند که چاپ‌ها برای مدت طولانی روی جعبه باقی می‌مانند و از طرفی ارائه لیست قیمت جعبه تبلیغاتی عددی قابل قبول خواهد بود. متداول‌ترین تکنیک‌ها چاپ افست، دیجیتال یا اسکرین است که هر کدام در موقعیتی می‌تواند نتیجه‌ای با کیفیت را به جعبه دهد. استفاده از بهترین تکنیک تاثیر چاپ روی جعبه‌ها را به حداکثر ممکن می‌رساند.
جعبه را یک عامل شناسایی برای محصولات بدانید
چاپ جعبه به بسیاری از صنایع کمک کرده است تا یک فاکتور شناسایی برای محصولات خود ایجاد کنند. همچنین به مشتریان این امکان را داده است که محصول را در قفسه‌ها با ظاهر مختص خود تشخیص دهند. استفاده از یک ایده متمایز روی جعبه، هویتی منحصربه‌فرد را در بازار ایجاد می‌کند. طراحی و چاپ جعبه می‌تواند عاملی فردی باشد که شرکت را از سایر رقبا جدا کند. همچنین به خرده فروشان در متمایز شدن آسان محصولات در قفسه‌های بازار کمک شایانی می‌کند.
جعبه تبلیغاتی به‌عنوان یک منبع اطلاعاتی برای محصول است
استفاده از چاپ جعبه تبلیغاتی برای ارائه اطلاعات به مشتری نشان‌دهنده کارآمدی اطلاعات است. به‌غیر از تبلیغات برند، چند مورد دیگر هم وجود دارد که یک کسب‌وکار باید به مشتریان خود بگوید، مانند جزئیات محصول، برچسب محصول، اطلاعات تماس، آدرس و غیره. برای ارائه این اطلاعات به مشتریان چاپ روی جعبه می‌تواند موثر باشد و خیال مشتریان را از خرید خود مطمئن کند.


طراحی و چاپ جعبه تبلیغاتی در شبکه چاپ

همان‌طور که اشاره کردیم، یک جعبه یا بسته‌بندی حرفه‌ای نه تنها ظاهری جذاب به محصولات شما می‌بخشد، بلکه با محافظت از آن‌ها، تحویل ایمن محصولات را تضمین می‌کند؛ بنابراین استفاده از جعبه‌های سفارشی از اهمیت حیاتی برخوردار هستند. با این حال جعبه‌های چاپ شده سفارشی می‌تواند گران باشد؛ چراکه در برخی از موارد تولید آن‌ها پیچیده و سخت است، اما تاثیری که آن‌ها با گرافیک چند رنگ و ظاهر خیره‌کننده خود ایجاد می‌کنند، تمام مشکلاتی را که در ساخت آن‌ها ایجاد می‌شود، جبران می‌کنند.
جاپ یک نام تجاری بر جعبه محصول می‌تواند برای جلب اعتماد مشتریان، بر ارزش‌های خود بیفزاید و به‌نوعی مشتریان را آگاه می‌کند که این برند یا شرکت، کسب‌وکاری قابل دسترسی برای آن‌ها است و آن‌ها می‌توانند هر زمان که بخواهند با آن ارتباط برقرار کنند. شبکه چاپ باکسر یکی از پیشروان در صنعت چاپ کشور است که با بیش از 40 سال سابقه، مشغول به فعالیت در این حوزه است. اگر قصد دارید که سفارشات خود را با کیفیت بالا، قیمت مناسب، در کم‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید، همین حالا با کارشناسان شبکه چاپ باکسر تماس بگیرید. فراموش نکنید که تولید و عرضه محصولات چاپی تخصص این مجموعه است که از بهترین متخصصین و به‌روزترین فناوری‌های دنیا استفاده می‌شود. همه این فاکتورها باعث شده‌ است تا چاپ باکسر محصولات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهد.